Dram Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Dram Filmleri
Joker 2019 Full izle 1080P
Tüm Bilgiler
Joker 2019 Full izle 1080P Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Altyazı
Joker 2019 Full izle 1080P - Donmadan izle!2019 Kasım Yılında Vizyona Giren Joker Filmi, Gotham şehrinde ki Joker'in azılı bir suçlu olmadan önce ki hayatını anlatıyor. Arthur Fleck, Kendini çok yalnız hissettiği dönemlerde tutunacak bir dal ararken, gelişen tüm dramatik olayların sonucunda artık muhteşem bir suç makinesi haline dönüşüyor. Genellikle Dram ağırlık olarak işlenen Joker 2019 Filmini Full HD 1080P Olarak sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.Joker 2019 Full izle 1080P Alt Yazılı izle
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 9.2
 • 47
 • 0
Müslüm
Tüm Bilgiler
Müslüm Dram Filmleri, Yerli Film İzle 
Yerli Film
Müslüm filmi izle, 2018 yılında vizyona giren ve Müslüm Gürses'in acı dolu hayatını anlatan çok özel belgesel türünde bir filmdir. Vizyona girdiği ilk günden itibaren gişe rekorları kıran bu film aynı zamanda Müslüm Gürses'in tekrar anılarımıza gelmesini sağlamıştır. Müslüm full hd izle, Diyarbekirde dünyaya gelen Müslüm akbaş ve ailesi geçim sıkıntısı yüzünden Adana'ya taşınırlar. Acı dolu yaşantısının başladığı bu yıllarda Müslüm bir gün babasından kaçarken bölgede bulunan müzik eğitimi veren bir halk evine sığınır. Burada tanıştığı ünlü ozan Limoncu Ali'den özel ders almaya başlayan müslüm zaman zaman halk sinemalarında sahne almaya'da başlamıştır. Hapis yatan babası tekrar geri döndüğünde ise o hazin gece yaşanmıştır. Müslüm o gece annesi ve kız kardeşini kaybeder. Hayatta sadece kardeşi kalan müslüm bu olayların ardından ayakta kalmaya çalışır. Adana yerel radyosunda türkü söyleyen müslüm zamanla türkü gazinolarında da sahne almaya başlar. Bir gün plakçılar kralının dinlemeye geldiği müslüm'ün hayatı o gece değişecektir. Mülüm tek part donmadan izle, halkın bağrına bastığı müslüm bir gün tek aşkı olan muhterem nur ile de tanışıp yollarını birleştirecektir. Yerli film izle, son zamanlarda drama türünde en iyi baş yapıtlardan birisi olan müslüm filmi gördüğü ilgiden ve izleyiciden aldığı tam puan ile sinema sektörüne ışık olduğu söylenebilir. Müslüm izle, müslüm 2018 izle, müslüm filmi konusu, müslüm gürsesin hayatı, müslüm tek part izle, full hd film izle ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Turkey
 • Ultra Hd
 • IMDb 8.7
 • 232
 • 0
Dangal Full Hd Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Dangal Full Hd Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint sinemasında başarılı birçok filme imza atan Aamir Khan, Dangal filminde de yapımcı ve başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Filmde, birer milli güreşçi olan Babita Kumari ve Geeta Phogat'ın gerçek hikayesi anlatılıyor.Dangal Full Hd Türkçe Dublaj İzleYönetmen koltuğunda daha önce en iyi yöntemen ödülünü almış olan Nitesh Tiwari oturuyor. Aynı şekilde filmin senaryosu da Nitesh Tiwari'ye ait. Sağlam oyuncu kadrosu ile dikkat çeken filmin başrol oyuncu kadrosunda; Aamir Khan, Saakshi Tanwar, Zaira Wasim, Sanya Malhotra ve Fatima Sana Shaikh bulunuyor. Filmin kadrosuna Ritwik Sahore, Suhani Bhatnagar ve Aparshakti Khurana da eşlik ediyor. Filmi hint fimleri izle kategorilerinden izleyebilirsiniz.Dangal Filmi Konusu Mahavir Singh ( Aamir Khan), güreşte birçok başarıya imza atmış ve geçmişte şampiyonluk madalyaları kazanmıştır. Tek isteği, Hindistan için uluslararası alanda altın madalya kazanabilecek bir erkek çocuğuna sahip olmaktır. Ancak art arda doğan 4 kız çocuğunun ardından hayalleri yıkılmıştır. Günün birinde kızları Geeta ve Babita'daki potansiyeli yeteneği keşfeder ve onları güreş müsabakaları için çalıştırmaya koyulur. Acaba kızlar babalarının hayallerini gerçekleştirebilecek midir? Dangal filmini dangal full hd türkçe dublaj izle seçenekleriyle izleyebilirsiniz.Dangal Filmi Hakkında Şaşırtıcı Bilgilerİki kadının başarıya açılan yoldaki öyküsünü anlatan Dangal, gerçek bir hikayeden uyarlanarak beyaz perdeye aktarılmıştır. Geete ve Babita kardeşler Hindistan'ın milli güreşçileri olarak bu alanda birçok madalya kazanarak isimlerini uluslararası alanda duyurmayı başarmışlardır. Ayrıca filmdeki Babita ve Geeta rollerini oynatmak için oyuncular teste tabi tutulmuştur. Yönetmen Nitesh Tiwari ve başrol oyuncusu Aamir Khan seçim yapabilmek için 300'den fazla kişiyi sınava sokmuştur. Birçok elemeden geçtikten sonra seçilen Geeta ve Babita karakterini canlandırmak için seçilen kız oyuncular 6 ay süresince güreş eğitimi aldılar. Aamir Khan filmdeki rolü için çekimlerden önce tam 28 kilo aldı. Daha sonra 20 hafta içinde 25 kilo vererek karakterinin gençliğini canlandırdı. Dangal, Hindistan'da gişe rekorları kırmanın yanı sıra Çin'de de en fazla izlenen yabancı film oldu. Filmin ismi olan Dangal, Hindistan'da güreş müsabakalarına verilen isim olarak karşımıza çıkıyor.
 • 2016
 • Hindistan
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 1.488
 • 0
Dunkirk Full Hd Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Dunkirk Full Hd Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Dunkirk Full Hd Türkçe Dublaj İzleDunkirk Ödülleri, Film 2017 yılında izleyicilere savaşın gerçek yüzlerini anlatmaya gelmiştir. Christoper Nolan yönetmenliğinde 2017 yılının temmuz ayında izleyicilere sunulmuştur. Gala Londra’ da olmuştur. Ülkemize gelmesi de aynı ayda olmuştur. Böylece Türkiye’de yaşayan sinemaseverler de dünyadaki birçok yer ile aynı zaman diliminde filmi izleme şansını yakalamışlardır. Film yapımcısı gene filmin yönetmenidir.Film ‘En İyi Ses Miksaj’ ve ‘ En İyi Ses Kurgu’ ödüllerini almıştır. Bu aldığı Oscarlar IMDB’ den de yüksek puan almasına neden olmuştur. Sekize yakın puanı olan film internet ortamında savaş konulu film arayanlara ilham vermiştir. Sizler de dunkirk full hd izle durumundan yararlanmak amacıyla sitemize bakabilirsiniz. Bu seçenekte filmi orijinal dili ve Türkçe alt yazısı ile bulabilmeniz mümkün. Eğer alt yazılı izlemek istemiyorsanız dunkirk full hd türkçe dublaj izle bölümünden filmin dublajına da ulaşabilirsiniz.Dunkirk Filminin Konu ve TemasıFilmin teması savaştır. Konu 2. Dünya Savaşını hem Almanya hem de İngiltere açısından değerlendirmemizi sağlamaktadır. Filmin adı olan Dunkirk aynı zamanda İngiltere’ nin bir bölgesinin adıdır. Dunkirk’ın Hitler önderliğindeki alman askerleri tarafından kuşatılmasını ve İngiltere’ nin bu bölgeyi savunmasını anlatır. Hem kara, hem deniz ve hem de hava kuşatmalarını izleyici ile buluşturup savaşın gidişatını tüm objektifliği ile izleyicilere aktarmayı başarmış bir yapım olma açısından dikkat çekmektedir.Dunkirk Filminin HikayesiSavaşın geçtiği zaman aralığı 1940'lı yılların başlangıcıdır. Film izleyicileri o döneme götürüp o dönemin şartları ile ilgili çıkmazları ve zor koşulları izleyiciye başarıyla aktarmıştır. Fransızlar bu zor şartlarda İngilizlerin yanında Almanlara karşı savaşmışlardır. İngiliz ve Fransızların Alman teknolojileri karşısındaki çaresiz durumu savaşın gerçekliğini yansıtmaktadır. Filmde başrol oyuncusu olarak kimse üst tarafta değildir.Bütün askerlerin eşit şartlarda savaşmış olması bu filmi kahramanlık filmi değil, savaş koşullarına bağlılık filmi yapmaktadır. Savaş, mücadele, savunma filmi sevenlerin bir numaralı tercihi olacak yapıdadır. Filmdeki ses efektleri sanki siz de oradaymışsınız gibi mücadele uyumunu içinizde hissetmenizi sağlamaktadır. Filmdeki gerçek sahneler ve oyuncuların birbiriyle olan uyumu Dunkırk’ı sürükleyici bir film yapma etkisindedir. Gerçeğe uygun olarak yapılmış olan savaş sahneleri ile izleyicileri uzun yıllar etkisi altında bırakacak muhteşem bir filmdir. Sinema sevenlere tavsiye edilir.
 • 2017
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • IMDb 8.3
 • 430
 • 0
Radyo Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Radyo Türkçe Dublaj İzle Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Radyo Türkçe Dublaj İzleRadyo hd izleRadyo Filmi Konusu
 • 2003
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 450
 • 0
Savaş Vadisi | Hacksaw Ridge Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Savaş Vadisi | Hacksaw Ridge Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Savaş Vadisi | Hacksaw Ridge Türkçe Dublaj İzleSavaş Vadisi hacksaw ridge türkçe dublaj izle, ikinci dünya savaşı sıralarında yaşanmış bir olayı konu almıştır. Savaş Vadisi hacksaw ridge filmi hd izle, savaş sırasında insanları öldürmeyi kabullenemeyen bir askerin yaşam hikayesini izleyeceksiniz. Okinawa savaşında Amerikalı asker Medic kendisine verilen emri muhalefet ederek 75 kişinin ölümünü engellemiştir. Savaş Vadisi hacksaw ridge izle, bu durumun ardından Amerikalı asker Medic Desmond’a bu zamana kadar görülmüş ilk vicdanı red olayı olduğu için onur madalyası verilmiştir. Savaş Vadisi hacksaw ridge filmi tek part izle, 2016 yılı abd filmi olan bu film 8.2 imdb puanına sahip drama türünde etkileyici filmler arasına girmiştir. Savaş Vadisi hacksaw ridge full izle, dünyada ilk savaşa giden bir savaşçı vicdanı ret yaparak bugün’e kadar görülmemiş bir durumu daha doğrusu insanlığı gözler önüne getirir.Savaş Vadisi | Hacksaw Ridge Filmi KonusuSavaş Vadisi hacksaw ridge filmi konusu, Okinawa savaşında Amerikalı bir askerin emirlere karşı gelerek ölüm cezası alan rehineleri öldürmemesi konu alınmıştır. Savaş Vadisi hacksaw ridge filmi fragmanı, aldığı bu emri yerine getirmeyen asker vicdanı red ile emre muhalefet olarak bu güne kadar görülmüş ilk onur madalyasını almıştır. Yönetmenliğini Mel Gibson’un üstlendiği bu filmde başrolde Andrew Garfield yer almıştır. Savaş Vadisi hacksaw ridge filmin de bir diğer oyuncu ise, vince vaughd ve sam worthington’ u da göreceğiz. Savaş Vadisi hacksaw ridge full izle, Savaş Vadisi hacksaw ridge filmi oyuncuları, Savaş Vadisi hacksaw ridge filmi konusu, Savaş Vadisi hacksaw ridge filmi izle, Savaş Vadisi hacksaw ridge hd izle, Savaş Vadisi hacksaw ridge Türkçe izle, Savaş Vadisi hacksaw ridge Türkçe dublaj izle, Savaş Vadisi hacksaw ridge izle.
 • 2016
 • ABD,Avusturalya
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 849
 • 0
The Wolf’s Call
Tüm Bilgiler
The Wolf’s Call Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kurt'un çağrısı filmi izle, orjinal adı The wolf’s call izle olan filmi 2019  fransız yapımı 8.2 imdb puanına sahiptir. 2019 yılında 20 şubat tarihinde vizyona giren bu film izleyicisinden tam puan almıştır. Fransız deniz altısında yaşanılan bir olayı konu alan film drama ve gerilim türünde nefes kesen bir maceraya eşlik ediyor. The Wolf’s Call türkçe dublaj izle, orta doğu kara suları içerisinde kalan deniz altı gemisi burada yaşanılabilecek bir savaşın fitilini ateşleyecektir. The Wolf’s Call, kurt'un çağrısı izle, The Wolf’s Call, kurt'un çağrısı full hd izle, The Wolf’s Call, kurt'un çağrısı türkçe izle, The Wolf’s Call, kurt'un çağrısı türkçe alt yazılı izle, The Wolf’s Call, kurt'un çağrısı reklamsız full hd film izle sayfası olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • France
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 194
 • 0
Bohemian Rhapsody Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Bohemian Rhapsody Türkçe Dublaj İzle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bohemian Rhapsody Türkçe Dublaj İzleBohemian rhapsody türkçe dublaj izle, müzikal filmlerin arasında yer alan drama filmlerinden birisidir. Bohemian rhapsody hd izle, rock şarkıcısı, mercury’nin hastalığın pençesindeyken yaptığı çılgınlıkları göreceksiniz. Bohemian rhapsody full izle, 8.2 imdb puanına sahip bu müzikal film isyan niyeliğinde dünyaya baş kaldırış olarak yeni bir müzik çağının başlayacağını göstermektedir. Bohemian rhapsody filminde sağlık sorunları yaşayan mercury’nin yaşantısında yaptığı çılgınlık ve live aid konserinde göstereceği performansı izleyeceksiniz. Bohemian rhapsody filmi izle, 2018 ABD , United Kingdom ortak yapımı olan bu film rock müzik severleri için tutkulu bir film olacaktır. Bohemian rhapsody netflix filmi izle. Bu filmi dilerseniz netflix’de izleyebilirsiniz. Bohemian rhapsody filminin konusu ömrünün son günlerinde katıldığı bir müzik grubunda hayallerini gerçekleştiren mercury’nin hayatını göreceksiniz. Çılgın müzik severlerin öz güveninin yükseleceği ve kendilerini bulabilecekleri daha özgür müzik anlayışının yükseleceği bir film olduğunu söyleyebiliriz. Müzikte kuralsızlığı ön plana çıkartan Bohemian rhapsody filmi tek part izle, Queen grubuna ve solistlerine saygı gösterisi olarak beyazperdeye aktarılmıştır. Bohemian rhapsody filmi yönetmeni, Bryan Singer üstlenirken başrollerde Rami Malek ( Freddie Mercury ) olarak karşımıza çıkmaktadır. Rami Malek’e eşlik eden Gwilym lee’de yer almaktadır. ​Bohemian rhapsody izle, ​Bohemian rhapsody türkçe izle, ​Bohemian rhapsody türkçe dublaj izle, ​Bohemian rhapsody hd izle, ​Bohemian rhapsody  full hd izle, ​Bohemian rhapsody full izle, ​Bohemian rhapsody tek part izle, ​Bohemian rhapsody fragman izle, ​Bohemian rhapsody filmi oyuncuları.
 • 2018
 • ABD,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 446
 • 0
Savaştan Sonra Türkçe Dublaj Full Hd İzle
Tüm Bilgiler
Savaştan Sonra Türkçe Dublaj Full Hd İzle Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Savaştan Sonra Türkçe Dublaj Full Hd İzle2018 yılında sinemalarda izleyicilerin karşısına çıkan Savaştan Sonra filmi gerçekten farklı atmosferi ve kaliteli konusu ile herkes tarafından ilgi çekiyor. Şu anda elinde dört dalda Oscar ödülü adaylığı bulunan Savaştan Sonra filmi kesinlikle son yılın en kaliteli yapımlarından biridir. Yeni tanınmış başarılı birçok ünlü Hollywood oyuncusunu kadrosunda barındıran Savaştan Sonra filminin konusunu ve diğer önemli bilgilerini aşağıdaki yazıları okuyarak hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca filmi izlemek için savaştan sonra türkçe dublaj full hd izle kelimelerini aratarak yüksek kalitedeki seçeneklerle izleyebilirsiniz. Savaştan Sonra Film KonusuMississippi bölgesindeki çiftliğin sahibi olan Laura McAllan kocası öldükten sonra çocuklarıyla birlikte orada yaşamaya karar verir. Savaş yıllarının sonuna doğru yaşanan bu zamanda Jamie McAllan ve yanında siyahi asker arkadaşı Ronsel Jackson ile savaştan gelerek çiftlikteki ailesiyle çalışmaya karar verir. Siyahi genç Ronsel Jackson ise savaştan söndükten sonra Mississippi bölgesinde beyazlar tarafından hor görülüp dalga geçilir. Bu iki arkadaş ırkçılığın kötü olduğunu düşünerek bir karar alırlar. Bu kötü ırkçılık görüşünü durdurmak için tekrar savaşa girerler.Savaştan Sonra Filminin Başrol Oyuncuları; Carey Mulligan: Filmdeki Laura McAllan karakteri ile izleyiciler tarafından oldukça iyi eleştiriler almıştır Carey Mulligan. Şu an ise bazı yapımlarda tekrar izleyicilerin karşısına çıkacak gibi görünüyor.Savaştan Sonra Filminin OyuncularıJason Clarke: Laura McAllan'ın kocası olan Henry McAllan'ı canlandıran Jason Clarke çeşitli birçok yüksek hasılatlı filmlerde rol almıştır. Bu filmde başarılı bir performans sunan tecrübeli oyuncu Jason Clarke bazı ödüllere layık görülmeyi başarmıştır.Jason Mitchell: Siyahi genç olan Ronsel Jackson karakterini oynayan Jason Mitchell daha yeni oyunculuğa adım atmasına rağmen bu filmde çok iyi performanslar sunmayı başarmıştır. İzleyiciler tarafından oldukça sevilen Jason Mitchell ilerleyen zamanlarda daha çok fazla filme imza atacak gibi görünüyor.Mary J. Blige: Savaştan Sonra filminde adından söz ettirmeyi başaran Mary J. Blige çok fazla yapımda rol almıştır.Savaştan Sonra Filminin İmdb PuanıTam tamına 8,1 puanıyla gerçekten İmdb listesinde çok büyük yeri var Savaştan sonra filminin. Hemen savaştan sonra full hd izle diye tarayıcınıza yazarak filmi izleyip puanınızı verebilirsiniz. Önerilen ve farklı atmosferi olan filmlerden biridir.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.1
 • 430
 • 0
Cennet Apartmanı Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Cennet Apartmanı Türkçe Dublaj İzle Dram Filmleri, Romantik Filmler 
Türkçe Dublaj
Cennet apartmanı türkçe dublaj izle, cinsel içerikli sahnelerin bol olduğu fakat dram olayların içerdiği bir filmdir. Cennet apartmanı hd izle, farklı ülkelerde yaşayan 6 arkadaş amsterdam’da yeni bir hayata başlarlar. Cennet apartmanı full hd izle, yaşayabilmek için her yolu deneyen bu altı arkadaş kendilerini bekleyen zor zamanlara da güzellikleri ile meydan okuyacaktır. Cennet apartmanı izle birbirlerini tanımadan yaşantılarının aynı olduğunu düşünen bu kişiler zamanla birbirlerine daha sıkı sarılacaklardır. The paradise suite Türkçe dublaj izle, ilişki sahnelerinin yer aldığı bu film bazı durumlarda romantik komedi tadı da vermektedir. The Paradise Suite hd izle, farklı öyküleri ile şaşırtıcı gençlik maceraları bu filmde sizi ekrana kilitleyecektir. The Paradise Suite filmi konusu, farklı ülkelerden gelen 6 kişinin kesişen yolları konu alınmıştır. The Paradise Suite filmi oyuncuları ve yönetmeni, joost van ginkel üstlenmiştir.2015 yılı Bulgaristan yapımı olan Cennet apartmanı filmi 8.1 imdb puanına sahiptir. Cennet apartmanı hd izle, Cennet apartmanı Türkçe izle, Cennet apartmanı donmadan izle, Cennet apartmanı tek part izle. The Paradise Suite Türkçe izle, The Paradise Suite donmadan izle, The Paradise Suite hd izle, The Paradise Suite filmi fragmanı, The Paradise Suite filmi konusu nedir.
 • 2015
 • Bulgaristan
 • 1080P
 • IMDb 8.1
 • 765
 • 0
El Camino Bir Breaking Bad i Türkçe Altyazı 1080p izle
Tüm Bilgiler
El Camino Bir Breaking Bad i Türkçe Altyazı 1080p izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Altyazı
El Camino Bir Breaking Bad i Arjantin İzleIMDB: 8.1 Yapım aşaması şaşırtıcı derecede titizlik ve gizlilikle yürütülen “El Camino: A Breaking Bad Movie” 11 Ekim tarihinde Netflix ekranları üzerinden izleyicisiyle buluşmaya hazırlanırken; merakla beklenen filmden yeni bir fragman yayınlandı.İlk fragmanda, diziden tanıdığımız bir isim olan Skinny Pete’i ifade verip Jesse Pinkman’dan bahsederken görmüştük. Filmin ikinci fragmanında ise, kahramanımız Jesse Pinkman’ı kamera karşısında “Breaking Bad” dizisinin hızlı bir özetini geçerken görüyoruz. Dizide 5 sezon boyunca yaşanan en vurucu ve duygusal anları bir flash-back tadında yaşayan kahramanımız, dizinin sevenlerine de bir özet geçmiş oluyor. Sevilen dizi “Breaking Bad”, kimya öğretmeni olan, yüksek zekalı aile babası Walter White’ın akciğer kanseri olduğunu öğrenmesinin ardından yaşadıklarını konu alıyordu. Ailesinin, kendi ölümünün ardından maddi olarak rahat edebilmesi için uyuşturucu yapmaya başlayan Walter White’ın hikayesini oldukça sürükleyici bir dille ele alan dizi, olay kurgularıyla izleyiciyi etkisi altına alıp sürüklüyordu. “El Camino: A Br İyi seyirler filmifullizle.tv El Camino Bir Breaking Bad Filmi 2019 Türkçe Altyazı izle izle fullhdfilm24.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.El Camino Bir Breaking Bad i El Camino De San Diego Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2006
 • Arjantin
 • 720P
 • IMDb 8.1
 • 16
 • 0
Bir Köpeğin Hikayesi Full Hd İzle
Tüm Bilgiler
Bir Köpeğin Hikayesi Full Hd İzle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bir Köpeğin Hikayesi Türkçe dublaj izle seçeneği ile filmi sitede izleyebilirsiniz. Film 2009 yılında gösterime giren bir yapımdır. Lasse Hallström orijinal ismi Hachi olan bu filmin yönetmenliğini yapmıştır. Hachi filmi oyuncuları arasında Richard Gere, Joan Allen ve Sarah Roamer bulunmaktadır. Film dram türündedir ve ABD yapımıdır. Hachi IMDB puanı da 8,1 olarak açıklanmıştır. Bir Köpeğin Hikayesi Full HD izle/Hachi izle için linke tıklayınız.Hachi Filmi KonusuProfesör Parker Wilson’u ünlü oyuncu Richard Gere canlandırmaktadır. Bir Köpeğin Hikayesi film konusu Parker Wilson’un tren istasyonunda bulduğu köpek ile başlamaktadır. İstasyondaki köpek Akita inu cinsinden ve Japon kökenlidir. Köpeği eve getiren Parker Wilson eşinin sert tepkileri ile karşılaşır. Hachi film izle; köpeğin ismi Hachi’dir ve gün geçtikçe Profesör Wilson ile aralarındaki sevgi bağı daha da kuvvetli hale gelir. Hachi’nin sevimliliği ve sıcak hareketleri başta onu istemeyen Wilson’un eşini bile yumuşatacaktır. Tüm aile Hachi ile güzel bir iletişim kurar. Hachi izle altyazı seçeneği sitede bulunmaktadır. Wilson ailesinin kısa sürede kabul ettiği Hachi artık ailenin bir ferdidir ve herkes tarafından çok sevilmektedir. Profesör Parker Wilson her gün tren istasyonuna giderken ona Hachi de eşlik eder. Sahibine çok bağlı olan Hachi sadece giderken Wilson’a eşlik etmekle kalmaz, her iş dönüşünde de onu istasyonda karşılar. Bu bir rutin haline dönüşmüştür. Bir Köpeğin Hikayesi fragman izlemek için fragman linkine tıklayın.Hachi Filmini İzleProfesör Parker Wilson bir gün işe gider ve öldüğü için istasyona geri dönemez. Hachi ona olan sadakatini gösterir ve hem o gece hem de her gün sahibini o istasyonda beklemeye devam eder. Hachi sahibine o kadar sadıktır ki ölünceye kadar sahibini karşılamak için tren istasyonunda onu beklemiştir. Hachi 2009 izle için linke tıkladığınızda videoyu HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Bir Köpeğin Hikayesi isimli film gerçek bir olaydan esinlenerek hazırlanmıştır. Özellikle köpeği olanları daha da fazla etkileyen bu film çoğu seyirci tarafından çok beğenilmiştir. Bir Köpeğin Hikayesi full hd izle/Hachi izle ile sitede yüksek kalitede film izleme imkanına sahipsiniz.Fullhdfilmizle24.com
 • 2009
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 394
 • 0
The Marine 6 | Close Quarters (Denizci 6)
Tüm Bilgiler
The Marine 6 | Close Quarters (Denizci 6) Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Denizci 6 the marine 6 close quarters türkçe dublaj izle, 2018 yılı vizyona giren bu film ABD yapımı olup 8.0 imdb puanına sahiptir. Denizci 6 filmi konusu kaçırılan bir kızı kurtarma operasyonunda bulunan özel bir ekibin verdiği mücadeleyi konu almıştır.Jake Carter ve Luke Trapper eski bir deniz komandosudur ve bu ikili kaçırılan bir kızın kurtarılması için birlikte çalışacaklardır. Patrick Dillon bir suç çetesinin işlediği suç da görgü tanıklığı yapar fakat ifadesini değiştirmesini isteyen bu suç örgütü Patrick Dillon'un kızını kaçıracaklardır. Kaçırma esnasında binada bulunan Jake Carter ve Luke Trapper kaçıralın kızı kurtarır fakat bulundukları binadan çıkmaları o kadar kolay olmayacaktır. Nefes kesen gerilim sahnelerinin yer aldığı bu film aksiyon ve macera dolu bir filmdir. İmdb puanından da görüldüğü gibi izlemeye değer nefes kesen filmlerden birisidir. Denizci 6 the marine 6 close quarters full hd türkçe dublaj ve türkçe alt yazılı reklamsız 1080p tek part izle seçenekleri ile keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 239
 • 0
Logan Full Hd Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Logan Full Hd Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Logan Full Hd Türkçe Dublaj İzleEfsanenin şekil almış haliyle tanışın! Türkçe dublaj (logan full hd türkçe dublaj izle) butonuna tıklayarak bu filmi Türkçe olarak izleyebilirsiniz. Başrollerinde Hugh Jackman dışında; Boyd Holbrook, Patrick Stewart ve Doris Morgado’nun yer aldığı Logan türkçe izle, uzun metrajlı bir filmdir. Filmi James Mangold yönetmektedir. 2017 yapımlı bu filmin bütçesi tam tamına 127.000.000 dolar tutmuştur. Bilim kurgu filmlerinden bir örnek olarak karşımıza çıkan aksiyon, dram ve macera içeren harika bir filmdir. En uzun ikinci X Men film izle olma özelliğine sahiptir. Hugh Jackmani son kez Wolverine karakterin de kamera karşısında gördüğümüz bu efsane filme söylenecek fazla söz yok sanırım. Görsel bir şölene ve inanılmaz bir dram finaline tanık olun. Sevgi, körelmiş kalpleri tutuşturmaya yarayan en büyük silahtır!Logan Filminin KonusuFilm 2033 yılında geçiyor. Logan hd izle, yaşlanmış ve yorulmuş, bu nedenle de muhteşem yetenekleri sarsıntıya uğramıştır. Profesör X, alzaheimer’ın etkisiyle unutkanlık hastalığına yakalanmıştır ve bu azılı hastalığı, günden güne daha da artmıştır. Tüm seyircileri etkisi altına alacak olan logan filminin konusu Meksika sınırlarına yakın bir yerde saklanmaya başlamışlardır. Logan, herkesten kaçıp, uzaklaşmaya çalıştığı halde, yine de bu mümkün olmayacaktır. Huzurunu bozacak küçük bir kız, yani kendisi gibi mutant olan kızı yüzünden, peşlerine takılacak karanlık güçlere karşı korumaya geçmesi gerekecektir. X Men Filmleri İzleX Men filmleri izle en gösterişli karakteri olma özelliğine sahip Wolverine, bu filmden önce ki iki filmde yine aynı görsellikle sinema salonlarını etkilemiştir. Wolverine filminin ilk filmi olan; X Men Başlangıç izle: Wolverine, X Men üçlemesine çekilen bir ön film niteliğindedir. Hasılatı tam olarak; 1.431.914.0 Türk Lirası'dır. İkinci filmi olan; The Wolverine hasılatıyla ilk filmini açık ara önde bırakarak toplamda; 5.121.513.48 Türk Lirası'dır. Ve son filmi Logan, sinema dünyasında çok büyük bir etki yaratarak toplamda; 11.560.431.6 Türk Lirasıyla adeta şok etkisi yaratmıştır. X Men film serisi izle göz attığımızda göze çarpan en etkileyici ve güç açısından en göze çarpan süper kahraman karakteridir. Ne diyelim, bu filme şapka çıkartmaktan başka bir şey gelmiyor.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.8
 • 627
 • 0
El Chicano
Tüm Bilgiler
El Chicano Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
El Chicano türkçe dublaj izle, 2019 yılında ABD'de vizyona giren bu film 7.9 imdb puanına sahip aksiyon ve gerilim dolu keyifli bir film dir. El Chicano filmi konusu, doğu LA'den gelen iki kardeş yaşadıkları bu bölgede kanunsuzluklara ve işlenen sulara karşı amansız bir mücadele vereceklerdir. Aksiyon sahnelerinin uzun süreli olduğu El Chicano filmi sayfamızda ister orjinal dilde isterseniz de türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Filmin yönetmenliğini ise Ben Hernandez Bray üstlenmiştir. Bulundukları kasaba da kanunu ve düzei sağlamak için kendilerine iki farklı yön seçen bu kardeşler görevleri ne olursa olsun amaçları her zaman adaleti sağlamak olacaktır. El Chicano filmi 1080p full hd türkçe dublaj izle, El Chicano filmi ultra hd türkçe dublaj izle, El Chicano reklamsız tek part full hd izle seçenekleri ile keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • Ultra Hd
 • IMDb 7.8
 • 173
 • 1
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.

ankara escort