Gençlik Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Gençlik Filmleri
Ölü Ozanlar Derneği & Dead Poets Society – 720P izle
Tüm Bilgiler
Ölü Ozanlar Derneği & Dead Poets Society – 720P izle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Ölü Ozanlar Derneği & Dead Poets Society Dead Poets Society filmi 1989 8.4 720P1950'li Yıllarında Welton Akademisi Çok Ciddi ve disiplinli bir akademik okuldur. Tüm bu özellikleri nedeni ile saygınlığı yüksek olan bu okulda okul yönetiminin muhafazakar ve ortodoks prensipleri okul öğrencileri için can sıkıcı bir hal almaktadır. Fakat yeni atanacak olan ingilizce öğretmeni tüm bu monotonluğu alt üst edecektir. Dünya klasikleri arasında yer alan Kitaptan çevrilme bu Kült Filmi izlerken büyük keyif alacaksınız, fullhdfilmizle24.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.Ölü Ozanlar Derneği & Dead Poets Society Dead Poets Society Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 1989
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.4
 • 405
 • 0
Mogli Orman Çocuğu Türkçe İzle
Tüm Bilgiler
Mogli Orman Çocuğu Türkçe İzle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Mogli Orman Çocuğu Türkçe İzleMogli orman çocuğu türkçe dublaj izle, Ormanda kurtlar tarafından yetiştirilen bir çocuğun yaşam hikayesini konu almaktadır. Mogli orman çocuğu hd izle, mogli küçük yaşta bir kaplanın ailesini öldürmesinin ardından panter Bagheera tarafından ormanın derinliklerinde bulunur. Bagheera ormanda bulduğu bu çocuğu bakmaları için kurt sürüsünün içine götürür. Fakat moglinin peşinde Shere Khan'da vardır ve tek amacı bu insan ırkını öldürmektir. Shere khan aynı zamanda mogli'nin ailesini katleden kaplandır.Hikaye bu şekilde başlarken mogli'nin kurtlar arasında bir kurt gibi yetişmesi ve onların bir parçası olduğuna inanarak büyümektedir.Bu yolda ona yardımcı olacak iki dostu vardır. Ayı Baloo ve panter Bagheera'nın yardımı ile ormanda yaşamayı öğrenecek ve her zaman onların akoruması altında olacağını bilmekteydi. Fakat mogli için bunlar bir dost ike kurt'lar ise ailesi gibi olacaktır.Orjinal adı Mowgli Legend Of The Jungle hd izle olan filmi dilerseniz web sayfamızda hd olarak izleyebilirsiniz.Mogli Orman Çocuğu ( Mowgli Legend Of The Jungle) Filmi KonusuMowgli legend of the jungle filmi konusu bebek'ken bir panter tarafından ormanın derinliklerinde bulunan mogli adında bir çocuğun hikayesini göreceksiniz.Ailesi korkunç kaplan Shere Khan tarafından öldüren mogliyi ormanda bulunan kurt sürüsü yetiştirecektir.Burada moglinin en büyük destekçisi ise ayı Baloo ve panter Bagheera olacaktır.İmdb puanı 6.6 olan bu film bu zamana kadar bir çok kez beyaz perdeye aktarılmıştır. Fakat bu bölümde oldukça güzel sahneler izleyebilirsiniz.Mogli orman çocuğu filmi konusu hindistanın ormanlıklarında kaybolan bir çocuğun yaşamı olarak konu alınmıştır.
 • 2018
 • ABD,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 950
 • 0
Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 Hd İzle
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 Hd İzle Bilim Kurgu Filmleri, Gençlik Filmleri 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 5 efsanesi şafak vakti bölüm 2 türkçe izle, Edward'dan bir kızı olan bella sıradışı yetenekleri olan bir kız çocuğu dünya'ya getirir. Bu çocuğun doğması ile Cullen'ler diğer vampir ırkları ile görüşüp bir araya geleceklerdir. Aksi taktirde Renesmee'yi Volturi'ye karşı yapılacak en kçük bir yalan ile hayatları maf olacaktır. Burade Bellanın yanında aynı zamanda kurt adamlarda saf tutacaklardır.Bu film'de vampir gruplarının bir birleri arasında doğacak olan bir savaşı göreceğiz. Alacakaranlık 5 efsanesi şafak vakti bölüm 2 hd izle, Bellanın çocuğu dünya'ya geldikten sonra çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü göreceksiniz. Aynı zaman'da  kurt soyundan olan Jakob ile mühürlenen bellanın kızını kurtlarda bu yüzden koruma altına alacaklardır. Alacakarak filmi izle, 2008 yılında aşk'larının başlaması ile bu bölümde evli olan Edward ve bella'nın artık imkansız görünen bir çocukları dünya'ya gelmektedir. Doğacak olan bu kırma soy bebeği diğer vampirlere göre daha güçlü bir ırkın doğuşunu ortaya çıkaracaktır. Bella'nın kızı için diğer vampir ırkları ile görüşüp kızını korumak için elinden geleni yapacağını görüyoruz. Bu sırada dostlarıda onları yalnız bırakmayacaktır.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 Filmi KonusuAlacakaranlık 5 efsanesi şafak vakti bölüm 2 filmi konusu enterean bir durum gelişecektir. İlk defa bir kurt soyu vampir soyundan gelen bir kız'a mühürlenecektir.Jakob bu mühürlenmeye daha bebek dünya'ya gelmeden önce hissederek bunu kurt arkadaşları ile'de paylaşacaktır. Bunun ardından savaş halinde olan Vampir ırkı saflarında Edward'ın yanında kurtlarıda göreceğiz. Filmin final sahnesinde olacakları daha önce'den gören Edward'ın dostu vampir kral'a bunu göstererek olacak olan savaş'ın önüne geçmeye çalışacaktır. Heyecan ve aksiyon dolu bu aşk üçgeni olan film'de sıra dışı olayların yaşanacağını da göreceksiniz. Aynı zamanda filmin bu son serisinde Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner son olarak rol alacaklarını açıklamışlardır.İmkansız bir aşk hikayesini konu alan bu film seri olarak devam ettikten sonra ilginç hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir.
 • 2012
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 1.610
 • 0
Alacakaranlık 1 ( Twilight ) Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 1 ( Twilight ) Türkçe Dublaj İzle Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 1 ( Twilight ) Türkçe Dublaj İzleAlacakaranlık 1 türkçe dublaj izle, annesi ve babası ayrı olan Bella annesi ile birlikte Pkoenix'de yaşamaktadır. Bella alacakaranlık filmi serisi baş rol oyuncusu ( Swan ) filmin tüm serisinde yer almıştır. Annesi başka biri ile evlilik düşüncesine girince babasının yaşadığı şehre dönen bella burada yeni bir hayata başlayacaktır. Oldukça asabi, hırçın ve ergen zamanlarını yaşayan Bella bu kasaba'da kimsenin bilmedi bir sırra ortak olacaktır. Kurtların ve vampirlerin bir arada ortak bir anlaşma ile yaşadığı özel bir kasaba burası. Edward adında wampir bir genç gizem dolu hayatıyla Bella'nın dikkatini çeker. Bu durum kısa zaman içerisinde insan ırkının ve vampir ırkının arasında imkansız bir aşka dönüşecektir. Alacakaranlık 1 hd izle Edward uzun süre gizli tuttuğu wampir yaşantısını artık daha fazla gizleyemeyeceğini öğrenir. Aynı zamanda Bella'ya aşık olan kurt adam Jakob'da bellayı etkilemenin peşindedir.Alacakaranlık 1 Film KonusuAlacakaranlık 1 film konusu, barış içinde yaşayan kurtlar ve vampirlerin genç bir kızın kasabaya gelmesi ile dengelerin değiştiğini göreceksiniz. Filmin bu serisinde Edward ve Bella'nın aşk imkansıza sürüklenen aşk hayatını göreceksiniz. Bella'yı çocukluğundan beri seven kurt soyundan olan Jakob'da bu ilişkide bellanın kalbini kazanmaya çalışacaktır. Edward'ın düşmanlarının bellayı hissetmeleri ve edward'ın zayıf yönünü bu şekilde öğrenmeleri wampirler arasında'da bir savaş başlatacaktr. Çünkü bir vampir bir insana aşık olamaz. Vampirler arasında ii farklı ırk vardır ve bu ırkın bir yani insan kanı içerken diğer ırk ise sadece hayvanlar ile kan ihtiyacını karşılıyorlardır. Bu durum ile iki ırk arasında da soğuk savaş başlamıştır. Şimdi ise iki farklı vampir grubu ve bunlarla birlikte edward'a düşmanlık eden kurt soyu Jakob olacaktır. Alaca karanlık seri filmi izle hd kalite de 1080p olarak web sayfamızda istediğiniz filmi hızlı ve kesntisiz izleyebilirsiniz. Twilight 1 filmi konusu aksiyon ve macera dolu bu film'de vampir ırkı ile kurt ırkının arasıonda geçen bir barış anlaşmasının genç bir kız yüzünden bozulacağı konu alınmıştır. Soluksuz izleyeceğiniz bu film'de keyifli saatler geçireceğinize emin olabilirsiniz.
 • 2008
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.7
 • 1.686
 • 0
Kız Gecesi Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Kız Gecesi Türkçe Dublaj İzle Gençlik Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kız Gecesi Türkçe Dublaj İzleYabancı komedi filmi izlemeyi sevenler için en güzel alternatiflerden biri kız gecesidir. Orijinal adı gırls trip olan film boyunca kafasındaki dertleri unutan izleyiciler keyifli dakikalar geçirmektedir. Amerikan yapımı olan filmi seyredenlerin yüzde doksanı beğenmiştir.Kız Gecesi Filmi Künyesinde Neler Vardır?Eğlencesi bol bir komedi filmi olan kız gecesi filminin yönetmeni Malcolm D.Lee’dir. Kırk sekiz yaşındaki Amerikalı yönetmenin en iyi yönetmen dalında NAACP image ödülü bulunmaktadır. Bunun dışında bir başka yarışmada da öne çıkan yönetmen ödülü almıştır. Kız gecesi filmi 2017 yılında yapılmış olup yılın en beğenilen komedi filmleri arasında yerini almıştır. Filmin yapımcıları Malcom D.Lee ve will Packer’dir. Filmin senaryosunu Tracy Oliver, Kenya Barris’dir. Oyuncular ise Ragina Hall, Queen Latifah, Pinkett Smith, Tiffany Haddish, Larenz Tate, Mike Colter, Cate Walsh yer almaktadır. Kız gecesi türkçe dublaj izle şeklinde altyazı olmadan türkçe olarak akıcı şekilde izleme fırsatı vardır. Filmin başrollerinden olan Ragina Hall komediden maceraya, romantik komediden aksiyon filmlerine birçok filmde yer almış usta oyunculardandır.Kız Gecesi Filmi Neyi Konu Almaktadır?Kız gecesi filminin konusu birbiriyle çok yakın arkadaş olan dört genç kadın arasında geçmektedir. Birbiriyle her şeyi paylaşan bu sıkı dostların maceraları bir seyahatle başlamaktadır. New Orleans’a geleneksel olan bir festivali gezmeye niyetlenen kızlar yolculuk sırasında birçok olayla karşılaşmaktadır. Bu eğlenceli yolculuğun içinde birçok macera yaşanmaktadır. Aşktan, kavgaya, danstan, romantizme her şeyin iç içe yaşandığı filmde akıcı bir anlatım vardır. Kahkahalarla gülünen sahnelerin olduğu filmde karakterler komedi filmine yaraşır bir oyunculuk sergilemektedir. Girls trip hd izle yoluyla internetten hd kalitesinde izlenmektedir.Kız Gecesi Filmini Keyifli Kılan Özellikler Nelerdir?Birçok duyguyu bir arada yaşatan filmde espriler ardı ardına gelmektedir. Bu şekilde izleyiciyi içine alan filmi bir kez izleyen daha sonra tekrar izlemek istemektedir. Girls trip türkçe dublaj izle şekliyle yabancı film kolaylıkla izlenmektedir. Çok emek verilmiş olan film arkadaşlığı ve sıkı dostluğu çok güzel bir şekilde ele almıştır. Aynı zamanda dostlukla ilgili içinde i çok güzel dersler barındırmaktadır.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 1.547
 • 0
Latin Sevgili Nasıl Olunur Hd İzle
Tüm Bilgiler
Latin Sevgili Nasıl Olunur Hd İzle Dram Filmleri, Gençlik Filmleri 
Türkçe Dublaj
Latin Sevgili Nasıl Olunur Hd İzle2017 yılı yapımı olan Latin Sevgili Nasıl Olunur? Filminin orjinal ismi How to be a Latin Lover'dır. Komedi türünde hayata geçirilen Latin Sevgili Nasıl Olunur filminin süresi 110 dakikadır.How to be a latin lover izleKen Marino'nun yönetmenliğinin üstlendiği How to be a Latin lover latin sevgili nasıl olunur hd izle filminin senaryosunu Chris Spain ile Jon Zack birlikte kaleme aldı.Latin Sevgili Nasıl Olunur Filmi OyuncularıLatin Sevgili Nasıl Olunur? filminin başrollerinde Eugenio Derbez, Salma Hayek, Rob Lowe , Kristen Bell , Raquel Welch , Michael Cera , Mckenna Grace , Rob Riggle , Rob Corddry , Michaela Watkins yer almakta.Latin Sevgili Nasıl Olunur  Filmin Konusu Nedir?Yıllarca zengin kadınları tavlayarak hayatını geçiren kendini beğenmiş ve şımarık Maximo 80 yaşındaki eşi tarafından daha genç bir erkek için terk edilir. Hayatının şokunu yaşan Maximo lüks hayatını terk ederek kız kardeşinin yanına taşınmak zorunda kalır. latin sevgili nasıl olunur hd izle Kız kardeşi Sara ve yeğeni on yaşındaki Hugo ile birlikte yaşamaya başlayan Maximo aile sıcaklığına yeniden kavuşmanın mutluluğu yaşar. Ancak eski yaşam tarzından da vazgeçmek istemeyen Maximo kendine yeni avlar aramaya başlar.Latin Sevgili Nasıl Olunur - How to be a Latin Lover filminin başrolünde dünyaca ünlü Meksikalı aktrist Salma Hayek yer alıyor. how to be a latin lover izle 2 Eylül 1966 tarihinde Meksika'da dünyaya gelen Salma Hayek babası Lübnan asıllı bir iş adamıdır. 52 yaşındaki güzel oyuncunun boyu 1.57 cm'dir. François-Henri Pinault ile evli olan Salma Hayek'in Valentina Paloma Pinault adında bir kız çocuğu vardır.Tam adı Salma Hayek Jimenez olan ünlü oyuncu Latin Amerika'nın çıkarttığı en önemli yeteneklerden biridir. Oyunculukta daha iyi yerlere gelebilmek için doğup büyüdüğü Meksika'yı terk ederek Amerika Los Angeles'a yerleşti. 1993 yılında İspanyol aktör Antonio Banderas ile birlikte rol aldıkları Desperado filmi ile adının bütün dünyaya duyurmayı başardı. 1999 yılında Will Smith ile birlikte Wild Wild West filminde rol aldı. 2002 yılında ünlü ressam Frida Kahlo'ya hayat verdiği Frida filmi ile Oscar adayı oldu ve oyunculuğunu herkese kanıtladı.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 628
 • 0
full hd film izle Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler iletişim için filmrek24@gmail.com
buy instagram saves