Christian Serratos’lu “Selena”ya İlk Bakış!

Christian Serratos’lu “Selena”ya İlk Bakış!

  13 Kasım 2019

  402 Okunma

Netflix dizisi Selena'dan ilk video geldi!

The Walking Dead’in yıldız oyuncularından Christian Serratos’un başrolünde yer aldığı “Selena” dizinden ilk görüntüler geldi. Latin şarkıcı Selena Quintanilla Perez’i odağına alacak olan dizi, Netflix ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Christian Serratos’un yıldızı olacağı müzik temalı biyografik dizi Selena’dan ilk teaser geldi. Teaser’da Serratos’un dönüşümünden ilk görüntüleri izleme imkanı yakalıyoruz. Netflix’te yayınlanacak olan Selena, 6 bölümden oluşacak. Yıldızının parlamaya başlamasından itibaren Selena Quintanilla Perez’in hikayesini konu edinecek olan dizi, ayrıca müzisyenin yaşamındaki kırılma noktalarına, ailesinin onu nasıl müziğe yönlendirdiğine değinecek.

Selena dizisinin yapımcılığını Jaime Dávila, Rico Martinez, Suzette Quintanilla, Simran A. Singh, ve Moisés Zamora üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Serratos’un yanı sıra Selena’nın babası olarak Richard Chavira; ağabeyi olarak Gabriel Chavarria; Selena’nın kız kardeşi olarak Noemi Gonzalez; Selena’nın annesi olarak Seidy Lopez yer alacak. Selena’nın 2020 yılı içerisinde izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

Yorum Alanı
full hd film izle Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler iletişim için filmrek24@gmail.com
buy instagram saves