En İyi Fantastik Film İzle

En İyi Fantastik Film İzle

  30 Nisan 2019

  712 Okunma

En iyi fantastik film izle, seçmeleri ile sizlere İMDB puanı yüksek en kaliteli film serisini sunucaz. Fantastik filmler, izleyiciyi büyüleyici bir hayal dünyasının içine düşmesini sağladığı gibi bu filmlerin bilim kurgu ile harmanlanması çok çok güzel bir gösteriye yol açıyor.

En İyi Fantastik Film İzle

En iyi fantastik  film izle, seçmeleri ile sizlere İMDB puanı yüksek en kaliteli film serisini sunucaz. Fantastik filmler, izleyiciyi büyüleyici bir hayal dünyasının içine düşmesini sağladığı gibi bu filmlerin bilim kurgu ile harmanlanması çok çok güzel bir gösteriye yol açıyor. Bunun en güzel örneği ise Dünyanın Merkezine Yolculuk filmi macera, fantastik ve bilim kurgu bu üç kategorinin derlemesi olan bu film bu zamana kadar en çok keyif aldığımız filmlerden birisi olmuştur. Bunun yanı sıra Karayip Korsanları Film Serisi de mükemmel kurgusu ile bizleri fantastik bir maceranın içerisine süreklemiştir. 2013 yılında vizyona giren bu film 5 seri olarak gişede büyük hasılatlar yapmış ve sonuncusuda 2017 yılında vizyona giren Karayip Korsanları Salazar'ın İntikamı olmuştur. 17 hafta da 1.529.857 kişi izleme rekoru kıran bu film diğer serilerine göre daha çok hasılat yapmıştır. Yabancı fantastik filmlerde, izleyiciyi görsel bir maceranın içerisine sürükleyen filmler her zaman seyircinin tercihi haline gelmiştir. Bazende komedi üçlemesi ile yer alan fantastik filmler maceranın içinde bizleri kahkahaya da boğmaktadır.

Sizin İçin Seçiimiz….Yenilmez 4 Sonsuzluk Savaşı….Full Hd İzle

En İyi İlk 10 Fantastik Film 

En iyi ilk 10 fantastik film serisi sizler için İMDB puanı yüksek olan ve izleyiciden tam not alan ilk 10 fantastik filmi seçicez.Fantastik filmler genelde görsel etkiye sahip ve seyirciyi büyüleyebilen film serilerinden birisidir. Bazen macera ile karışık bazende bilim kurgu ile harmanlandığında unutulmaz bir film keyfi sunmaktadır. Siz değerli takipçilerimize sunacağımız ilk 10 film macera, bilim kurgu, korku ve fantastik yapımların hep bir arada harmanlandığı görsel efekte sahip en güzel filmlerden seçmeler olacaktır.
1-Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü Full Hd İzle İMDB Puanı 9.0
2- Yüzüklerin Efendisi İki Kule Full Hd İzle İMDB Puanı 8.9
3- Karayip Korsanları Serisi  Full Hd İzle İMDB Puanı 8.7
4- Harry Potter Serisi Full Hd İzle İMDB Puanı 8.6
5- Hobbit Serisi Full Hd İzle İMDB Puanı 8.4
6- Avatar Full Hd İzle İMDB Puanı 8.2
7- Malefiz Full Hd İzle İMDB Puanı 7.7
8- Mumya Serisi Full Hd İzle İMDB Puanı 7.1
9- Constantine Full Hd İzle İMDB Puanı 6.9
10- Van Helsing Full Hd İzle İMDB Puanı 6.2
Sizler için seçtiğimiz bu filmler emin olun keyif alarak soluksuz izleyeceğiniz en güzel filmlerden seçmelerdir. İmdb puanı ve izleyici yorumlarını göz önüne getirerek yaptığımız bu seçimler Yabancı fantastik film izle serisinde en beğenilen filmler arasında ilk 10 listesidir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler iletişim için [email protected]Recep ivedik 6 izle

escort izmir