En İyi Yabancı Korku Filmleri İzle

En İyi Yabancı Korku Filmleri İzle

  30 Nisan 2019

  632 Okunma

En iyi yabancı korku filmleri izle, gerilimin ve korkunun iç içe olduğu yancı yapım filmler de sizler için en iyi ilk 10 filmi yayınlıycaz. Korku filmleri genelde bilinç altınızı etkileyebilen ve gizemin yer aldığı film kategorilerinden birisidir.Uzun bir zamandır bizleri etkileyecek yabancı kokru filmi izleme keyfi bulamadığımızı söyleyebiliriz.

En İyi Yabancı Korku Filmleri İzle

En iyi yabancı korku filmleri izle, gerilimin ve korkunun iç içe olduğu yancı yapım filmler de sizler için en iyi ilk 10 filmi yayınlıycaz. Korku filmleri genelde bilinç altınızı etkileyebilen ve gizemin yer aldığı film kategorilerinden birisidir.Uzun bir zamandır bizleri etkileyecek yabancı kokru filmi izleme keyfi bulamadığımızı söyleyebiliriz. Genelde bu tür filmlerde herkesin tercihi ruh, büyü ve hayalet içerikli konusu olan filmlerdir. Amerikan yapımlarında ise son zamanlarda zombi filmleri, vampir filmleri ve canavar filmleri gibi korku içerikli filmlerde çokca yer almıştır. Fakat bu tarz filmler bilim kurgu, gizem ve korku ile bir arada olduğunda izlemeye değer bir film olduklarını söyleyebilirim. Bunun en güzel örneği ise herkesin de bildiği  Godzilla filmi serisi diyebiliriz. Kokru filmlerinde bizlerin de tercihi seri film olarak ilk Ruhlar Bölgesi serisi ve ikinci olarakda Kokru Seansı serisi olduğunu söyleyebilirim. Bu filmler seyircinin merakla beklediği filmlerden ilk ikisi diyebiliriz. şeytani ruh çıkarma filmleri ise kokru filmleri arasında genel bir film serisi oluşturduğunu söyleyebilir. Yabancı yapımların hemen hemen tamamında ise film konusunun bu şekilde olduğunu görmekteyiz.
Size Önerimiz Var….Ruhlar Bölgesi Son Anahtar ….Hd İzle

En İyi İlk 10 Yabancı Korku Filmi İzle

En iyi ilk 10 yabancı korku filmi izle seçeneği ile sizlere eleştirmenlerden tam not almış ve İMDB puanı yüksek olan korku filmi serilerini seçtik. Siz değerli takipçilerimizin de önerilerini her zaman dikkate alarak web sayfamızda yayınlamak isteriz. Korku filmlerinin en güzel yanı her zaman içimizdeki öz güveni tekrar kazanmak için korkularımızı yenmemizi sağlıyor. Aynı zamanda büyük bir keyif alarak izleyebileceğimiz sürükleyici bir film olduğunu söyleyebilirim.
1- Elm Sokağında Kabus Full Hd İzle İMDB Puanı 8.4
2- Hayalet Süvari Full Hd İzle İMDB Puanı 8.4
3- Ruhlar Bölgesi (Insidious, 2010)  Full Hd İzle İMDB Puanı 8.4
4- Ruhlar Bölgesi Full Hd İzle İMDB Puanı 8.2
5- Ruhlar Bölgesi 3 Full Hd İzle İMDB PUanı 8.0
6- Ruhlar Bölgesi Son Anahtar Full Hd İzle İMDB Puanı 7.9
7- Korku Seansı Full Hd İzle İMDB Puanı 7.7
8- Korku Seansı Full Hd İzle İMDB Puanı 7.5
9- Constantine Full Hd İzle İMDB Puanı 7.2
10- Şeytanın Yüzü Full Hd İzle İMDB PUanı 7.1

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler iletişim için [email protected]Recep ivedik 6 izle

escort izmir