En İyi Yerli Korku Filmleri

En İyi Yerli Korku Filmleri

  30 Nisan 2019

  491 Okunma

En iyi yerli korku filmleri ve sizleri etkileyecek İMDB puanı yüksek 10 yerli korku filmi.

En İyi Yerli Korku Filmleri

En iyi yerli korku filmleri ve sizleri etkileyecek imdb puanı yüksek 10 yerli korku filmi ve yapılan yorumlar nelerdir.Bu haberimizde siz değerli film severlere en iyi korku fimleri hakkında yaptığımız araştırmaları sunmak istiyoruz.Geçmiş dönemlere göre bir çok açıdan etkileyici ve tüylerimizi diken diken edecek bir çok film vizyona girmiştir. Adından sıkça bahsedilen ve merakla beklenen Siccin filmi serisinin yönetmenliğini Alper Mestçi üstlenmiştir. Beğenilerek izlenen bu seride ise Siccin 4 vizyona girerek oldukça beğeni kazanmış ve yerli korku filmlerinin en iyisi olduğunu da kanıtlamıştır. Öte yandan vizyona girecek olan Siccin 5 yerli korku filmi ise izleyicilerin merakla beklediği filmler arasında yer almıştır. İddalar üzerine şöyle bir söylentide yer almıştır. Seyirciler arasında korku belirtisi yani filmden etkilenmeyen bir seyirciye para ödülü de verileceği söylentileri yer almıştır.Bunun la beraber merakla beklenen Siccin 5 serinin son filmi hala gündem de kalarak bir çok kişinin takip ettiği filmler arasında yer almaktadır.

Yerli Koku Filmi İzle

Yerli korku fimleri günümüzde sürekli kişiler üzerinde yapılan büyülerin, musallatların ve benzeri şeylerin konusu ile yer almaktadır. Fakat izleyicilerin bir çoğu ise artık farklı konularda ve farklı kurgular şeklinde film arayışında olmuşlardır.Günümüzde ise yabancı korku filmleri ise bir çok alanda seyircilere hitap ederek etkileyici olmuştur. Ülkemizde yaşayan senarist ve yönetmenlerin bu konuya biraz daha derinden bakmaları ve mizaçlarını değiştirmeleri beklenmektedir.Yabancı korku filmlerin gerilim, aksiyon ve bilimkurgu içerikli olması ise izleyicileri sürükleyici bir film keyfi yaşatmaktadır. Yerli yapımlarda ise görseller korkutucu olsa da film izleyen kişiler genel bir düşüncenin içinde her daim yer almışlardır. Genel bakıldığında yerli korku filmlerinin hepsinde de büyü ve musallat durumu içeren filmler yer alıyor. İzleyici olarak bu tarz filmleri sevsekte başka mizaçlar da da korku fimlerinin yapılmasını tercih ederiz.

İzlenilecek En İyi 10 Korku Filmi

1- Şeytan-ı Racim ( Ünlü oyuncuların yer aldığı bu film izlenmeye değer ve etkileyici bir senaryoya sahiptir. )
2- Siccin 3  ( Serinin etkileyici filmlerinden olan siccin 3 filmi izleyicilerden oldukça güzel yorumlar alarak serinin devamını sağlamıştır.
3- Siccin 4  ( Merakla beklenen bu filmin ardından Siccin 5 filminin de Fragmanının yayınlanması izleyicileri serinin devam ettiğini göstermiştir. )
4- Siccin 5  ( En iyi korku filmleri arasında yer alan siccin 5 merakla beklenen gerçek bir hikayeyi içerdiği söylentilerin arasında dır. )
5- Dabbe Cin Çarpması ( Bu filmde Faruk Akat adlı hocayı canlandıran oyucumuzun performansı adından bir hayli bahsettirmiştir. )
6- Dabbe 6 ( Etkileyici korku filmleri arasında yer alan bu filmde izleyicileri arasında önemli bir imdb puanına sahip olmuştur. )
7- Hüddam ( Bu filmde yer alan konunun gerçeği yansıttığı ve yaşanılmış bir olayın anlatıldığı yer almaktadır. )
8- Deccal ( Tavsiye edilenler arasında yer alan bu filmde oyuncuları hakkında oldukça beğeni kazanmış ve yüksek bir imdb puanı almıştır. )
9- Azazil Düğüm ( Genç bir kızın yaşadıklarını konu alan bu filmde izleyebileceğiniz filmler arasında yer alıyor.
10- Semum ( Neredeyse büyü konularının ilk yer aldığı filmlerden biriside Semum filmidir ve hala izlemeye değer filmlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.
Not: Burada ismi yer alan yerli korku fimleri kesinlikle web sayfamızda yanınlanmamış ve makalemizin sadece haber niteliğinde bilgi verme amaçlı olduğunu söyleyebiliriz. Umarız tavsiyelerimiz ve seçimlerimiz sizlerinde takip edeceği film listesi arasında yer alır.FullHdFilmİzle24 ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
 

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler iletişim için [email protected]Recep ivedik 6 izle

escort izmir