En İyi Yerli ve Yabancı Komedi Filmi İzle

En İyi Yerli ve Yabancı Komedi Filmi İzle

  30 Nisan 2019

  830 Okunma

En iyi yerli ve yabancı komedi filmi izle kategorisinde mizaç olarak mı bilinmez ama bizler için en iyi komedi filmleri yerli yapımlar olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Komedi filmlerinde macera ve komedi içerikli konuların yer alması izleyici farklı bir bekleyişe ve heyecana sürüklemektedir.

En İyi Yerli ve Yabancı Komedi Filmi İzle

En iyi yerli ve yabancı komedi filmi izle kategorisinde mizaç olarak mı bilinmez ama bizler için en iyi komedi filmleri yerli yapımlar olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Komedi filmlerinde macera ve komedi içerikli konuların yer alması izleyici farklı bir bekleyişe ve heyecana sürüklemektedir.Fakat genelde komedi filmleri oyuncunun başından geçen komik ve eğlenceli olayları yaşamasını konu alır. Yerli filmlerde ise komedyen oyucuların film arasında yaptıkları replikler izleyiciyi bir okadar daha kahkahaya boğmaktadır. Bunun en güzel örneği ise Recep İvedik serisi diyebiliriz.Cem yılmaz filmlerinde ise rol aldığı karaktere verdiği mizaç ve replikler düşündürürken güldüren tarzda filmler olarak bilinir.Yabancı filmlerde ise bunun tam tersi komedi filmleri macera ile karışık yada bilim kurgu içerikli komedi filmleri gibidir.Yabancı filmlerde ise en iyi örnek güliver'in maceraları hem bilim kurgu, hem macera, hemde komedi tarzında keyifli bir yapım olarak görünür. Şimdi sizler için hazırladığımız İMDB puanı yüksek ilk 10  yerli ve yabancı komedi filmlerini sunmak istiyoruz.

Sizler İçin Önerimiz….Latin Sevgili Nasıl Olunur….Full Hd İzle

En İyi İlk 10 Yabancı Komedi Film Serisi

En iyi ilk 10 yabancı komdi film serisi İMDB puanı yüksek olan komedi film serisinde sizler için hazırladığımız bu film listesinde keyifle izleyeceğiniz filmlerden seçmeler yapacağız. Paylaşmamızı istediğiniz önerisi filmlerinizi bizlere iletişim bölümünden yada yorum kısmından yazarak paylaşımda bulunabilirsiniz.
1- Bugün Aslında Dündü Full Hd İzle İMDB Puanı 8.2
2- Ferris Bueller'la Bir Gün Full Hd İzle İMDB Puanı 8.0
3- Felekten Bir Gece Serisi Full Hd İzle İMDB Puanı 7.9
4- Kung Fu Sokağı Full Hd İzle İMDB Puanı 7.7
5- Çılgın Aptal Aşk Full Hd İzle İMDB Puanı 7.5
6- Salak ile Avanak Full Hd İzle İMDB Puanı 7.2
7- Amerikan Pastası Serisi Full Hd İzle İMDB Puanı 7.0
8- Liseli Polisler 1 ve 2 Full Hd İzle İMDB Puanı 6.9
9- Bu Nasıl Aile Full Hd İzle İMDB Puanı 6.7
10- 50 İlk Öpücük Full Hd İzle İMDB Puanı 6.5

En İyi İlk 10 Yerli Komedi Film Serisi

En iyi yerli komedi film serisi kategorisinde eminim ki komedi alanında bir çok filmimiz var ve bunların hepside bizler için keyif verici ve kahkahaya boğan filmlerdir. Fakat burada izleyici değerlendirmeleri ve aldıkları İMDB puanı üzerinden ilk 10 filmi yazacağımızı bilmenizi isterim.
1- Recep İvedik Serisi Full Hd İzle İMDB Puanı 8.7
2- Pardon Full Hd İzle İMDB Puanı 8.2
3- Aile Arasında Full Hd İzle İMDB Puanı 8.1
4- Vizontele Serisi Full Hd İzle İMDB Puanı 8.0
5- Gora Full Hd İzle İMDB Puanı 8.0
6- Bana Masal Anlatma Full Hd İzle İMDB Puanı 7.7
7- Organize İşler Full Hd İzle İMDB Puanı 7.4
8- Düğün Dernek Full Hd İzle İMDB Puanı 7.3
9- Arog Full Hd İzle İMDB Puanı 7.2
10- Çalgı Çengi Full Hd İzle İMDB Puanı 7.1
Bunun gibi bir çok keyif alarak izleyebileceğiniz yerli komedi filmleri var fakat bizler sizin için en iyi top 10 listesini oluşturduk. Umarım keyif alarak izleyeceğiniz filmleri seçmişizdir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler iletişim için [email protected]Recep ivedik 6 izle

escort izmir