Cate Blanchett

 1. Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları
  Tüm Bilgiler
  Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Hobbit 2 smaug'un çorak toprakları reklamsız türkçe dublaj izle, eski krallığına dönmek isteyen Thorin arkadaşları ve onlara rehberlik edecek Hobbit Bilbo Bagginsin ile amansız bir yolculuğa başlar. Bu yolculukta orglardan kurtulmaya çalışırken aynı zamanda onlara yön veren Gandalf da yer alacaktır. Hobbit 2 smaug'un çorak toprakları full hd izle filmi 2013 yılında vizyona girmiş ABD ve New Zealand ortak yapımı filmlerden birisidir. Aynı zamanda beyaz perde de yüksek gişe hasılatı yaparken 8.0 gibi imdb puanına sahip olmuştur. Thrin krallığında yer altı madenlerini işgal eden ejderha da argan taşını almaya çalışan Thorin burada ejderhayı öldürüp tekrar eski krallığını kurmaya çalışacaklardır. Hobbit 2 smaug'un çorak toprakları 1080p tek part türkçe dublaj full hd izle, yüzüklerin efendisi filminde yüzüğün hobbitin eline geçmesinin de anlatıldığı bu film macera ve fantastik tadında izlemeye değer filmlerden birisi olmuştur. Ejderha smaug'un derin uykuda olduğu bu yer altı krallığında macera yeni başlıyor diyebiliriz. Bu savaşta Thorini yalnız bırakan Elfler ise Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı filmi izle de Thorine karşı ordu kurarak savaş hazırlığına gireceklerdir.
  • 2013
  • ABD,New Zealand
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 214
  • 0
  Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
  Tüm Bilgiler
  Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Hobbit 3 beş ordunun savaşı türkçe dublaj izle, serinin üçüncü filminde macera devam ediyor. Krallığına kavuşan Cüce kral burada altın ve elmasların hırsı ile diğer krallıklara meydan okuyacaktır. Bilbo Bagginsin burada iki taraflı oynayarak bu savaşın önüne geçmeye çalışırken bir yandan da Orgların savaşı başlayacaktır. Hobbit 3 beş ordunun savaşı filmi konusu isminden de anlaşıldığı gibi beş krallığın savaşının yer alacağı bu bölümde ortak savaşlarının orglara karşı olduğunu hepside anlayacaktır. Diğer yandan da ejdarha bulunduğu mağaradan çıkarak sivillerin yaşadığı kasabaya saldırır. Hobbit 3 beş ordunun savaşı filmi reklamsız türkçe dublaj 1080p full hd izle, aksiyon, bilim kurgu ve macera dolu bir filmi izlemeye ne dersiniz. Hobbit 3 beş ordunun savaşı full hd izle filmi ABD ve New Zealand ortak yapımı olup 8.0 gibi yüksek bir imdb puanına sahiptir. Hobbit 3 beş ordunun savaşı filmi izle 2014 yılında vizyona giren bu film oldukça yüksek bir hasılat elde etmiştir.
  • 2014
  • ABD,New Zealand
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 209
  • 0
  Mogli Orman Çocuğu Türkçe İzle
  Tüm Bilgiler
  Mogli Orman Çocuğu Türkçe İzle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Mogli Orman Çocuğu Türkçe İzleMogli orman çocuğu türkçe dublaj izle, Ormanda kurtlar tarafından yetiştirilen bir çocuğun yaşam hikayesini konu almaktadır. Mogli orman çocuğu hd izle, mogli küçük yaşta bir kaplanın ailesini öldürmesinin ardından panter Bagheera tarafından ormanın derinliklerinde bulunur. Bagheera ormanda bulduğu bu çocuğu bakmaları için kurt sürüsünün içine götürür. Fakat moglinin peşinde Shere Khan'da vardır ve tek amacı bu insan ırkını öldürmektir. Shere khan aynı zamanda mogli'nin ailesini katleden kaplandır.Hikaye bu şekilde başlarken mogli'nin kurtlar arasında bir kurt gibi yetişmesi ve onların bir parçası olduğuna inanarak büyümektedir.Bu yolda ona yardımcı olacak iki dostu vardır. Ayı Baloo ve panter Bagheera'nın yardımı ile ormanda yaşamayı öğrenecek ve her zaman onların akoruması altında olacağını bilmekteydi. Fakat mogli için bunlar bir dost ike kurt'lar ise ailesi gibi olacaktır.Orjinal adı Mowgli Legend Of The Jungle hd izle olan filmi dilerseniz web sayfamızda hd olarak izleyebilirsiniz.Mogli Orman Çocuğu ( Mowgli Legend Of The Jungle) Filmi KonusuMowgli legend of the jungle filmi konusu bebek'ken bir panter tarafından ormanın derinliklerinde bulunan mogli adında bir çocuğun hikayesini göreceksiniz.Ailesi korkunç kaplan Shere Khan tarafından öldüren mogliyi ormanda bulunan kurt sürüsü yetiştirecektir.Burada moglinin en büyük destekçisi ise ayı Baloo ve panter Bagheera olacaktır.İmdb puanı 6.6 olan bu film bu zamana kadar bir çok kez beyaz perdeye aktarılmıştır. Fakat bu bölümde oldukça güzel sahneler izleyebilirsiniz.Mogli orman çocuğu filmi konusu hindistanın ormanlıklarında kaybolan bir çocuğun yaşamı olarak konu alınmıştır.
  • 2018
  • ABD,United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  • 393
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.

ankara escort