Johnny Depp

 1. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Hd İzle
  Tüm Bilgiler
  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Hd İzle Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar hd izle, ilginç oyuncu kadrosu bulunan bu film cadılar ve büyücülerin gizemini ortaya çıkarır. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar tek part izle, Johnny Deep’in de yer aldığı bu film’de keyifli saatler geçireceksiniz. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar full hd izle, gizem ve macera dolu film bir büyücünün elinden kaçan hayvanların yaşadıkları bölgeyi karıştırmaları konu alınır. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar donmadan izle, aynı zaman da kötülükle dolu bir diğer büyücü ise başka çıkarlar peşinde dünyayı ele geçirmeye çalışacaktır. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar filmi izle görsel efekti ile göz dolduran bu film oldukça etkileyici sahneler ile göz kamaştırmıştır. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar 2 filmi devam serisi de 2018 yılı aralık ayında vizyona girmiştir. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar filmi oyuncuları Ezra Miller, Colin Farell, Katherine Waterston, Zoë Kravitz, Ron Perlman ve Jon Voight gibi Oscar ödüllü oyuncular yer almıştır. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar filmi orijinal adı ise Fantastic Beasts and Where to Find Them Türkçe dublaj izle olarak bilinir. 2016 yılı United Kingdom yapımı olan Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar filmi konusu sıra dışı olayları yansıtmıştır. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar filmi imdb puanı ise 7.4 olarak açıklanmıştır. Fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar 2 filmi kesintisiz izle devam filmi yakında sayfamızda yer alacaktır.
  • 2016
  • United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 7.4
  • 796
  • 0
  Karayip Korsanları Dünyanın Sonu Full Hd İzle
  Tüm Bilgiler
  Karayip Korsanları Dünyanın Sonu Full Hd İzle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Karayip Korsanları Dünyanın Sonu Full Hd İzle"Pirates Of The Caribbean: At Worlds End" yani Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu filmi 2007, ABD yapımı bir fantastik macera filmi. Karayip Korsanları serisin 3 filmidir. Görsel bir şölen olan filmin maliyeti de oldukça yüksektir. 300 milyon dolar maliyeti olan filmin hasılatı ise 748 milyon dolardır. Önceki filmlerde olduğu gibi serinin 3. filminde de başrolde Johnny Depp, Orlando Bloom ve Keira Knightley yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Gore Verbinski otururken yapımcılığını ise Jerry Bruckheimer yapıyor. Senaryoda da bir kez daha Ted Elliott ile Terry Rossio ikilisi yer alıyor. Korsanların sonunun yaklaştığı karanlık dönemleri anlatan film, gerçek hayattaki Büyük Britanyanın korsanlara savaş açtığı dönemin bir yansıması niteliğindedir.Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu KonusuElizabeth Swann ve Will Turner, kaptan Jack Sparrow’u, Davy Jones'un tuzağından kurtarabilmek için harekete geçerler. Bunun için Kaptan Barbossa ile ittifak yapmaya bile hazırdırlar. Diğer taraftan doğu Hindistan ticaret şirketinin kontrolünde olan Uçan Hollandalı tüm denizleri kasıp kavurmaktadır. Özgür ruhlu korsanlara kurallar getirilerek aslında korsanlığın sonunu getirmek hedeflenmektedir. Açılan bu savaşın farkında olan korsanlarımız Singapur'daki Sao Feng de olmak üzere tüm Korsan Lordlarını toplamışlardır. Korsanların birlik olması kurtuluşları için son çaredir.Karayip Korsanları Dünyanın Sonu YorumlarıKarayip Korsanları Dünyanın Sonu ile ilgili serinin zayıf filmlerinden olduğunu düşünenler olduğu gibi aksine serinin en başarılı filmi olduğunu düşünenler de mevcuttur. Bu tamamen kişisel zevkler ile ilgilidir. Bu film diğer filmlerine göre aksiyon olarak biraz daha azken, daha çok karanlık dönemin hikayesi yansıtılmaktadır. Entrika ve ihanetlerle dolu bir filmdir. Genel olarak seyircinin dikkatini çeken ve sevilen bir film olmuştur. Karayip Korsanları Dünyanın Sonu İzlemeKarayip Korsanları: Dünyanın Sonu filmi dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yüksek izlenme oranına sahiptir. Yaklaşık 1 milyon kişi tarafından izlenmiştir. Bu kişilerden biri değil iseniz kaçırdığınız bir şey yok. Siz de karayip korsanları dünyanın sonu full hd izle imkanına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca karayip korsanları dünyanın sonu türkçe alt yazı ve karayip korsanları dünyanın sonu türkçe dublaj izle seçenekleri de mevcut.
  • 2007
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.2
  • 798
  • 0
  Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı Full Hd İzle
  Tüm Bilgiler
  Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı Full Hd İzle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı Full Hd İzleKarayip Korsanları serisinin bir diğer filmi olan Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı, 2006 senesinde yapılmış olan bir filmdir. 2003 senesinde yapılmış olan Karayip Korsanları Siyah İnci'nin Laneti adlı filmin devamı şeklinde tanıtılabilir. 2006 senesi Aralık itibarıyla beraber bu filmin Amerika'da yaklaşık olarak 424 milyar Dolar, uluslararası ise 643 milyar Dolar hasılat yaptığı söylenebilir. Karayip korsanları filmini izlemek adına karayip korsanları ölü adamın sandığı full hd izle tipinde bir arama yapmak faydalı olacaktır. Bu şekilde birey görsel kalitenin en üst seviyesinde bu filmi izleyebilecektir. Filmi dublaj şeklinde izlemek isteyenler ise karayip korsanları ölü adamın sandığı türkçe dublaj izle şeklinde yazıp, filmi dublaj şeklinde izleyebilirler. Filmin konusu hakkında bilgi vermek okurlara yardımcı olacaktır. Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı Filminin Konusu Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı filminin konusu, Kaptan Jack'in, Uçan Hollandalı'nın kaptanı olan Davy Jones’a kan borcunun olduğu meselesinde kendisine hatırlatma yapılmaktadır. Davy Jones cehenem içerisinden çıkan mürettebatlarıyla hayalet gemilerin kaptanı olarak anlatılabilir. Kaptan Jack Sparrow kan borcunu temizlemez ise Kaptan Davy'in kölesi şeklinde kalmaya mahkum kalacaktır. Kaptan Jack'in içerisinden çıkamayacağı vaziyet pek görülmemesine rağmen, Kaptan illa bir yolunu bulmaktadır. Ölü Adamın Sandığı’na ehil olan bireyin Kaptan Davy Jones'ın kontrolü altında olduğu fark edilince ise vaziyet karmaşık hale gelecektir. Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı Filminin Yönetmen ve Oyuncular Gore Verbinski'nin yönetmenliğini üstlenmiş olduğu bu filmin türü macera, fantastik ve aksiyondur. Başrol oyuncuları ise sırası ile; Orlando Bloom, Johnny Depp ve Keira Knightley'dir.Oyuncular Hakkında Kısa BilgilerGerçek adı John Christopher olan Johnny Depp Amerikalı yapımcı, müzisyen ve oyuncudur. En iyi erkek oyuncu dalı üzerinde Altın Küre ve SAG ödülüne layık görülmüştür. Karayip Korsanları gibi birçok filmde rol üstlenmiştir. Orlando Bloom, İngiliz oyuncu. Will Turner rolüyle Karayip Korsanları filminde rol almıştır. Keira Knightley, Oscar ödüllerine aday gösterilen İngiliz oyuncudur. Karayip Korsanları dışında yönetmenliğini Joe Wright'ın yapmış olduğu Jane Austen'ın Gurur ve Önyargı adlı kitaptan uyarlanan Aşk ve Gurur adlı 2005 senesinde yapılan filmde canlandırmış olduğu Elizabeth Bennet rolüyle, Altın Küre, Oscar, Satellite ödülleri adına aday gösterilmiştir. 
  • 2006
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 643
  • 0
  Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Full Hd İzle
  Tüm Bilgiler
  Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Full Hd İzle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Full Hd İzleİlk defa 3 boyutlu olarak korsanların olması ile serinin dördüncü filmi Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde kesinlikle çok fazla beğenilerek izlenmiştir. Sinemaya 2011 yılında sergilenen bu film çok fazla gişe hasılatı ve harcanan bütçesi ile bilinir. Farklı denizlerde çeşitli yaratıklarla korsanların savaşını anlatan bu film serisi topladığı puanlar ile çok fazla dikkat çekmiştir. Kesinlikle karayip korsanları gizemli denizlerde full hd izle cümlesi internet üzerinde en çok aratılan ve öne çıkanlardan biri olmayı başarıyor. Aşağıdaki bilgileri okuyarak Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde filminin konusunu ve diğer en çok merak edilen bilgilerini okuyabilirsiniz.Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Filminin KonusuDiğer geri kalan maceralardan yorulan Jack Sparrow İngiltere kralından gençlik ve güzellik iskirini bulması ve ödüllendirilmesi için teklif alır. Jack Sparrow bu teklifi reddederek gemisine yolculuk için geri döner. Konuşulan dedikodular sayesinde Jack gemisinde sahte bir kaptan olduğunu öğrenir öğrenmez hızla gemiye doğru gider. Jack Sparrow sahte kaptanı gördüğünde çok şaşırır, çünkü o kişi eski sevgilisi Angelica'dır. Bu durumdan sonra şok olan Jack Sparrow Angelica adlı eski sevgilisinin gençlik iksirinin takibinde olduğunu anlar. Jack Sparrow henüz bir karar vermeden ve ne olduğunu anlamadan Karasakal'ın gemisine getirilir. Gemide rehin olarak tutulan Jack Sparrow zorunlu olarak iksirin peşine düşerek yeni bir macerada kendini bulur.Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Filminin Başrol OyuncularıJohnny Depp: Genellikle farklı atmosferli filmleri ile dikkat çeken Johnny Depp bu sefer Karayip Korsanları filminin dördüncü serisinde aynı şekilde Jack Sparrow karakterine bürünerek canlandırmaktadır.Penelope Cruz: Jack Sparrow'un eski sevgilisi Angelica rolünde olan Penelope Cruz bunun gibi pek çok filmde rolü vardır. Son zamanlarda pek filmde oynamasa bile gerçekten başarılı kadın oyunculardan biridir Geoffrey Rush: Eski usta oyunculardan biri olan Geoffrey Rush bu filmde Karasakal adlı kişiye bürünerek başarılı bir performans yansıtmıştır izleyicilere. İyi, Kötü Ve Çirkin gibi çok kaliteli filmlerde rol alan Geffrey Rush adlı aktörün filmlerinde bir göz atmanız önerilir.Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Filminin İmdb Puanı6,6 İmdb puanı ile orta sıralamalara giren bu film için çok fazla bütçe harcanmıştır. Sizde bu filmi hiç izlemediyseniz karayip korsanları serisi izle yazıp internet tarayıcısında aratarak çeşitli sitelerde izleyebilirsiniz. Ayrıca johnny depp filmleri izlemeniz kesinlikle önerilir. İnternet sitelerinden istediğiniz birçok filmi kolayca izleyebilirsiniz.
  • 2011
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 875
  • 0
  Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı Full Hd İzle
  Tüm Bilgiler
  Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı Full Hd İzle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Karayip Korsanları 5 Salazar’In İntikamı Full Hd İzleÇılgın ve maceracı karakteriyle sinema dünyasının en sevilen kahramanları arasına girmeyi başaran Jack Sparrow serinin son filminde izleyiciyi kendine bir kere daha hayran bırakıyor. 26 Mayıs 2017'de vizyona giren serinin son bölümü 2 saat 9 dakika boyunca seyirciyi aksiyon ve fantastik ögelerle dolu bir dünyanın içine çekmeyi başarıyor. Siz de bu heyecan karayip korsanları 5 salazar’ın intikamı full hd izle seçeneğiyle dahil olabilirsiniz.Karayip Korsanları 5 Salazar’In İntikamı Filmin KünyesiKarayip Korsanları 5 Salazar’In İntikamı Filminin Yönetmeni; Joachim Ronning ve Espen Sandberg'in yaptığı filmin başrol oyuncuları arasında; Johnny Deep, Javier Bardem, Kaya Scodelario, Orlando Bloom, Geoffrey Rush ve Golshifteh Farahani sayılabilir. İzleyiciden aldığı yüksek IMDB puanıyla serinin meraklılarının yanı sıra farklı film türlerinden hoşlananları da ekran başına çekmeyi başaran filmi orijinal dilinde, Türkçe alt yazılı ya da karayip korsanları 5 salazar’ın intikamı türkçe dublaj izle seçeneğiyle seyredebilirsiniz.Karayip Korsanları 5 Salazar’In İntikamı Filmin ÖzetiKaptanların şahı olan ve oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken serinin olmazsa olmaz kahramanı Jack Sparrow bu sefer, yelken açtığı derin sularda kötü sürprizlerle karşılaşır. Kaptan Salazar eşliğinde açık denizlerdeki tüm gemilere saldıran hayalet korsanlar, Bermuda Şeytan Üçgeni'ni sığınak olarak belirlemiştir. Hayatta kalmayı başaran tek kaptan olan Jack, Poseidon Adası'na vararak dünyanın geleceğini KaptanSalazar'ın kötülüklerinden kurtarmak için çalışır.Yanına zeki bir gök bilimci olan Carina Smyth'i ve Kraliyet Donanması'nın en asi genç denizcisi olan Henry'i almaya ikna eden Sparrow, küçük gemisiyle düşmanla buluşmak için denize açılır. Bu bölümde ekibe Kaptan Salazar olarak dahil olan Javier Bardem'in başarılı performansıyla akıllarda yer eden film, sonunda izleyiciyi şaşkına çeviren final sahnesiyle herkesi derinden etkilemeyi ve hüzünlendirmeyi başarıyor. Siz de en başarılı devam filmleri arasında yer alan karayip korsanları serisi izle fırsatından yararlanarak kendinize özel bir zaman ayırabilirsiniz.Karayip Korsanları 5 Salazar’In İntikamı Film Hakkında Bilinmeyenler2003 yılında hayatımıza giren ve bu tarihten sonra da bizi her seferinde şaşırtmayı başaran Karayip Korsanları serisinin son bölümünde filme çok ufak bir rolle imza atan Paul McCartney, gelecek bölümler için önemli bir ipucu vermeyi de ihmal etmiyor. Görsel efektleri ve özellikle müziğiyle herkesi etkilemeyi başaran filmi henüz seyretmediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir. 
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 901
  • 0
full hd film izle Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler iletişim için filmrek24@gmail.com
buy instagram saves