Polisiye - Suç Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Polisiye - Suç Filmleri
Shock Wave | Bıçak Sırtında
Tüm Bilgiler
Shock Wave | Bıçak Sırtında Aksiyon Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bıçak sırtında filmi izle, orjinal adı shock wave olan bu film 2017 yılında china 'da vizyona girmiştir. İmdb puanı 6.7 olan  aksiyon ve gerilim filmi nefes kesen sahneleri ile izleyiciden tam puan almıştır. Shock wave filmi konusu, terör olaylarını konu alan bu film'de patlayıcı maddeler üzerinde uzmanlaşmış bir teröristin hong kong'da yer alan bir tüneli hedef almasını izleyeceksiniz. Shock wave filmi 1080p türkçe dublaj izle, sivillerin olduğu bu tüneli patlatmak için ele geçiren teröristlerin karşısında alanında uzman olan cheung'un mücadelesini göreceğiz. Bıçak sırtında türkçe dublaj reklamsız ful hd izle, Patlatmak üzere oldukları tünelin içinde bulunan rehineleri istekleri karşılanmadığı taktirde tek tek öldüren bu gurup 48 saat içerisinde isteklerinin karşılanması için göz dağı verir. Ülkenin en seçkin birimlerinden olan ve özel deneyimli bomba imha uzmanı olan cheung bu süre içerisinde bombayı imha edip rehineleri kurtarmaya çalışacaktır. Bıçak sırtında tek part donmadan izle dilerseniz bu filmi sayfamızda türkçe dublaj ve türkçe alt yazılı olarak full hd film izle kalitesinde izleyebilirsiniz.
 • 2017
 • China,Hong Kong
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 23
 • 0
Maria
Tüm Bilgiler
Maria Aksiyon Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Maria filmi izle, 2019 yılında vizyona giren bu film ülke olarak filipinler yapımı olup 5.5 imdb puanına sahiptir. Gerilim ve suç işlemeli bu film John wick türünde bir film olduğunu söyleyebiliriz. Maria adında eski bir suikastçı kartelin verdiği özel bir görevi kabul etmeyerek kendine yeni bir hayat kurmayı hedefler. Fakat marianın bu isteği hiç de kolay olmayacaktır. Herkes den uzak ve gizli olarak yerleştiği bir şehirde kendi hayatını kuran maria düzenli giden bu hayatı bir gün alt üst olacaktır. Maria'nın yaşadığını ve bulunduğu şehri öğrenen kartel onun ölüm emrini verir. Bunun ardında avcı ve av konusu işlemeli bir film izleyeceğiz. Marianın başına konulan ödülü almak isteyen diğer suikast çiler peşine düşer ve gerilim dolu anlar başlar. Maria filmi konusu, BlackRose  kartelinin en gözde suikatçılerin den maria verilen görevi reddederek bu suikastçı birliğini karşısına alacaktır. Kurduğu yeni hayatı maf etmek isteyen diğer avcı suikatçileri tek tek öldüren maria intikamını alacaktır. Maria 2019 reklamsız türkçe dublaj ve türkçe alt alt yazılı full hd izle seçenekleri ile keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Philippines
 • 1080P
 • IMDb 5.5
 • 162
 • 0
Ortak The Hard Way Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Ortak The Hard Way Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Ortak the hard way türkçe dublaj izle, kardeşinin ölümünü kabullenemeyen bir askerin intikam için arayış içerisinde olacağını göreceksiniz.Ortak the hard way full hd izle, michael jai white'nin başrolde olduğu bu film oldukça aksiyon ve gerilim dolu mükemmel bir film olduğunu söyleyebiliriz.Ortak the hard way filmi konusu, gizemli bir şekilde ölen kardeşinin ölüm sebebini ve katillerini bulmak için gelen ağabeyi burada tanımadığı düşmanlar edinip.Kardeşinin intikamını alacaktır. Dövüş sanatlarında usta olan bu asker tek tek düşmanlarını yakalayıp kardeşinin intikamını alacaktır.Ortak the hard way filmi izle, 2019 ABD yapımı bu film 5.8 imdb puanına sahip olsa da emin olun daha fazlasını hak ettiğini göreceksiniz.Ortak the hard way filmi fragmanı, Ortak the hard way hd izle, Ortak the hard way full hd izle, Ortak the hard way tek part izle, Ortak the hard way donmadan izle ve 1080p hd kalite filmler izle seçenekleri ile artık sizlerle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.8
 • 236
 • 0
Özgürlük Savaşçısı Free Of State Jones Türkçe İzle
Tüm Bilgiler
Özgürlük Savaşçısı Free Of State Jones Türkçe İzle Macera Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Özgürlük savaşçısı free of state jones türkçe izle, amerikan iç savaşını konu alan ve sömürülen halkın bir gün buna karşı gelmesini konu alan bir filmdir.Özgürlük savaşçısı free of state jones full hd izle, imdb puanı düşük olan bu film amerikada yaşanan iç çatışmaların olması ve halkın artık daha fazla sömürülmeye ve askeri baskılara karşı gelmesi ile yaşanan olayları göreceksiniz.Özgürlük savaşçısı free of state jonesdonmadan izle, 2016 yılı ABD yapımı olan bu film6.5 imdb puanına sahip özel bir filmdir.Özgürlük savaşçısı free of state jones filmin konusu, Newton Night adında bir çiftçi amerikan kapitalistlerinin daha fazla sömürüsüne dayanamayıp özgürlüğü için verdiği mücadeleyi göreceksiniz. Özgürlük savaşçısı free of state jones 1080 p izle, full hd izle kalitesi ile sizlere sunduğumuz bu film aksiyon ve drama temalı duygusal sahnelerin yer aldığı gerçekten izlemeye değer bir film olduğunu bilmenizi isteriz. Sömürülen halkın bir gün bu karşı gelmesi ve hakları için verdikleri amansız bir mücadeleyi göreceksiniz.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 160
 • 0
Baskın 2 Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Baskın 2 Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Baskın 2 türkçe dublaj izle, aksiyon ve gerilim dolu bu film oldukça müthiş bir baş yapıttır. Baskın 2 full hd izle, 8.4 gibi yüksek bir imdb puanına sahip olması ve soluksuz izleyeceğiniz sahneler yer almaktadır. Baskın filminin ikinci serisi olan The Raid 2 Berandal Türkçe dublaj filmi bir önceki bölüme göre çok daha aksiyon ve macera dolu bir film olmuş. Baskın 2 tek part izle, Rama bir mafya liderinin oğluna yakınlaşarak mafyanın içine sızmaya çalışır. Fakat bunu yapmak için geçmiş tüm yaşantısını geride bırakacaktır. Baskın 2 hd izle, 2 yıl kadar mafyaya yakınlaşmak için dünyanın en kötü ve ölümle dolu cezaevine giren Rama burada gösterdiği dövüş teknikleri ve gücü ile dikkatleri üzerine taşımaktadır.Baskın 2 Full Hd İzleBaskın 2 full hd izle, polisiye, suç ve gerilim severlerin keyifle izleyeceği bir film diyebilirim. Oldukça yüksek imdb puanına sahip bu film. 2014 yılında vizyona girmiş fakat baskın 1 filminin devam serisi olduğunu söyleyebiliriz. 2019 yılında ise vizyona girecek olan filmler arasında Baskın 3 filmi hd izle, yer aldığı sinema haberleri arasında yer almıştır.Baskın 2 Filmi KonusuBaskın 2 filmi konusu, ceza evine giren Rama burada mafya liderinin oğlunun hayatını kurtararak aralarına sızmayı başarır. Cezaevinden çıktıktan sonra mafyaya ve zengin hayata karışan Rama büyük bir ihanete uğrayacaktır. The Raid 2 Berandal filmi konusu, polisiye, suç, aksiyon ve macera dolu bu film beğenerek izleyeceğiniz ve kesinlikle hayran kalacağınız bir film olduğunu söyleyebiliriz. The Raid 2 Berandal filmi fragmanı 2014 yılı Endonezya, ABD ortak yapımı film’de japon ve Çin mafyalarının yaşattığı kaos dolu ortam ve bunun dışında aralarında yaşanan sadakatsizlik ler ön plan da olacaktır. Şiddet ve gerilim dolu bu film her saniyesi ile soluğunuzu kesecek türde bir film dir. Endonezya, ABD The Raid 2 Berandal filmi oyuncuları başrolde Iko Uwais, Julie Estelle, Yayan Ruhian paylaştığı Baskın 2 filmi kesintisiz izle seçenekleri ile web sayfamızdan hd kalite izleyebilirsiniz. Yakında sinemaya aktarılacak olan Baskın 3 Filmi Türkçe İzle 2019 yılı filmleri arasında yer aldığını bilmenizi isterim.
 • 2014
 • ABD,Endonezya
 • 1080P
 • IMDb 8.4
 • 348
 • 0
Hızlı Ve Öfkeli 6 Hd izle
Tüm Bilgiler
Hızlı Ve Öfkeli 6 Hd izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hızlı Ve Öfkeli 6 Hd izleHızlı ve öfkeli 6 hd izle, Dom bu sefer bir soygun çetesini ekibi ile çökermeye çalışacaktır. Hızlı ve öfkeli 6 türkçe izle, bir önceki vurgunda ekip 100 milyon dolar kazandıktan sonra hepsi dünyanın bir köşesine dağılarak hayatlarını zenginlik içerisinde yaşar. Hızlı ve öfkeli 6 tek part izle, fakat tek istedikleri kaçak olmadan yaşayabilmeleridir. Dom ve ekibinin çok büyük servetleri olsa’da istedikleri gibi harcayamayınca FBI ile anlaşma yaparlar. Rio soygunu yapan güçlü bir çeteyi çökertmek için polisle özgürlükleri için anlaşma yapacaklardır. Dom ve ekibi tekrardan bir araya bu şekilde gelirler. Hızlı ve öfkeli 6 full izle, tehlikeli olan bu çete gözlerini kırpmadan insan öldürmektedir. Burada enteresan olan diğer durum ise dom’un öldüğünü sandığı eski aşkının da bu çetenin içinde yer alması olacaktır. Aksiyon dolu sahnelerin ve otomobil yarışlarının yer alacağı bu film izlemeye değer filmlerdendir. Serinin 6 ci filmi olan Hızlı ve öfkeli 6 filmi londra’da bir araya gelirler. Hızlı ve öfkeli 6 film konusu, araba soygunu suç örgütü kurma hırsızlık araba yarışı gibi konu işlemeli bu film de bu sefer olaylar tam tersine dönecektir. Hızlı ve öfkeli ekibi özgürlüklerine kavuşmak ve servetlerini daha iyi bir şekilde harcayabilmek için FBI ajanı ile anlaşma yaparak Hobbs adında bir örgütü çökertmeye çalışacaklardır. Başrollerini Vin Diesel ve Paul Walker'ın üslendiği bu filmin yönetmenliğini de Justin Lin üstlenmiştir. Hızlı ve öfkeli 6 filmi izle senaryosu ise Chris Morgan tarafından ele alınmıştır. 2013 abd yapımı olan bu film 6.3 imdb puanına sahip gerilim ve aksiyon dolu keyifli bir filmdir. FBI ajanlarına yardım etme karşılığında suç dosyaları silinecek olan dom ve ekibi karşılarına çıkan tanıdık bir yüz’den dolayı çıkmazın içine düşecektir. Hızlı ve Öfkeli 7 full hd izle seçeneği için linke tıklayın. 
 • 2013
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.7
 • 212
 • 0
Krallar Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Krallar Türkçe Dublaj İzle Dram Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Krallar Türkçe Dublaj İzleKrallar Türkçe dublaj izle, siyahi bir kişinin polisler tarafından yaşadığı işkence konu alınmıştır. Krallar hd izle, 1992 yılında afrika’dan göçmen olan abd vbatandaşı Rodney polisler tarafından darp edilir. Krallar full izle, ABD’li polislerin bu olayın ardından serbest kalmaları ile Los Angeles’de bir takım olaylar meydana gelecektir. Irkçılığın konu edindiği bu film’de beyaz bir kişinin genelde göçmenlerin yaşadığı bir bölgede yaşaması ve bu durumun ardından başlayan gerilimleri göreceksiniz. Krallar tek part izle, ABD’de yaşanan ırkçı olayların anlatıldığı bu film biyografi ve gerilim, drama türünde bir filmdir. ABD’de yaşayan göçmenlere yapılan ırkçı davranışların sergilendiği etkileyici bir filmdir. Krallar filmi yönetmeni Kings filmi Deniz Gamze Ergüven üstlenmiştir. Aynı zaman da Deniz Gamze Ergüven mustang filmi ile de oscar’a aday gösterilmiştir. Kings filmi hd izle, başrolünde Halle Berry ve Daniel Craig’in başrol paylaştığı bu film drama türünde vizyona girmiştir. Belgium , France ortak yapımı krallar filmi 6.3 imdb puanına sahiptir. Krallar tek part izle, krallar hd izle, krallar izle, krallar türkçe dublaj izle, krallar 2017 izle, kings filmi izle, kings filmi türkçe izle.
 • 2017
 • Belgium,France
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 208
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj İzleHızlı ve öfkeli 8 türkçe dublaj izle, sakin bir yaşam sürdürmek isteyen Dom ve Letty evlenip olaylardan uzak yaşam sürdürmektedir. Hızlı ve öfkeli 8 hd izle, Brian ve mia’da artık suçtan uzak olup emekli olmaya karar vermişlerdir. Dom ve ekibi sicillerini temizleyip suç dünyasından uzak bir hayat sürdürürken olaylar başlayacaktır. Chiper adında bir kadın Dom’u hedef alarak onu eski yaşantısına sokmaya çalışacaktır. Bunu yaparken de Dom tüm dostlarına karşı gelip onları teker teker kaybetmeye başlar. Chiper ve dom bir araya gelerek ortak bir şekilde suç işlemeye başlarlar. Dom’u sadece durdurabilecek olan eski ekip arkadaşları olacaktır. Hızlı ve öfkeli 8 izle, yönetmenliğini F Gary Gray'in üstlendiği filmin her zamanki gibi oyuncu kadrosu da etkileyicidir. Hızlı ve öfkeli 8 filmi oyuncuları Dom ( Vin Diesel ) ve Johnson ( Jason Statham ) gibi ünlü oyuncular yer almıştır. 2017 yılı ABD yapımı olan bu film aksiyon ve macera dolu keyifli bir filmdir. Hızlı ve öfkeli film serisi izle, filmin son serisi Hızlı ve öfkeli 8 full izle 1080p hd kalitede izleyebilirsiniz.Hızlı ve Öfkeli 8 Film KonusuHızlı ve öfkeli 8 film konusu, sokak yarışlarından başlayan film ilk serisinden sonra izlenme olarak ilgi görünce filmin devam serisi başlamıştır. Aynı zamanda 6.9 imdb puanı’na sahip bu film etkileyici yarış sahnelerine sahiptir. Filmin 2 ci serisinde katılan ünlü oyuncu Vin Diesel kalan tüm bölümlerde yer almıştır. Aynı zaman da F. Gary Gray'in de ilk defa hızlı ve öfkeli 8 filminin yönetmeliğini üstlenmiştir. The fate of the furious 8 izle filminin senaryosunu ise Chris Morgan ele almış ve aksiyon yüklü bir filmi seyirci karşısına çıkarmıştır. Araba yarışları ile başlayan hızlı ve öfkeli film serisi daha sonra hırsızlık ve suç işlemeli konulara yönelik aksiyon filmi haline gelmiştir. The fate of the furious 8 film konusu arkadaşlarını karşısına alan Dom karşısına gizemli bir şekilde çıkan Chiper ile suç örgütüne katılacaktır. The fate of the furious 8, filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham,Charlize Theron, Lucas Black ve Kurt Russell gibi ünlü simalar yer almıştır.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 343
 • 0
Pablo Escobar’ı Sevmek Hd İzle
Tüm Bilgiler
Pablo Escobar’ı Sevmek Hd İzle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pablo Escobar’ı Sevmek Hd İzlePablo escobar’ı sevmek hd izle, tarihin en büyük uyuşturucu kaçakçısının yaşantısını ele alan filmdir.Pablo escobar’ı sevmek türkçe dublaj izle, 1981 yılında uyuşturucu'dan kazandığı para ile bir ülkenin yönetimini ele geçiren Pablo dış güçlere de müadahale edecek bir konuma gelimiştir.Burada en büyük yardımı ise Kolombiyalı gazeteci Virginia Vallejo istemeden'de olsa verecektir.Kolombiya ülkesi bir yandan komşu ülkelerin güvenini kazanmak isterken diğer yandan Escobar'a karşı zayıf mücadele içinde olacaktır.Pablo escobar’ı sevmek full izle, seçimlere katılarak meclise giren escobar daha sonra burada yer alan adalet bakanına yaptığı suikast ile kolombiya'da işleri zor hale sokmuştur.Neredeyse ülkenin tamamını ele geçiren Escobar ülke yönetimi ile zıt düşünce iç savaş başlamıştır.Ülkesi üzerinde sürekli dışarıya mahkum gönderme kararından vaz geçirmeye çalışan escobar amerikada yargılanmamak için bir çok suikasti gerçekleştirip ulaşamadığı yerlere rüşvetle ele geçirmiştir.Pablo Escobar’ı Sevmek Filmi KonusuPablo escobar’ı sevmek filmi konusu, 2017 yılının en gözde filmlerinden olan Pablo escobar’ı sevmek filmi etkileyici bir yaşantıyı ele almıştır.Uyuşturucu kaçakçılığı ile elde ettiği servetini kolombiya'yı ele geçirmek için harcayan escobar iç savaşa kadar ülesini sürüklemiştir.Kolombiya'nın dışında yargılama olmasını istemeyen escobar bunu engelleyebilmek için seçimlere katılıp ülke meclisini ele geçirmeyi planlamıştır.Umduğu gibi olmadığı zaman burada ona karşı gelenlere yaptığı suikast ile'de göz dağı vermeyi başarmıştır.Başrolünü Javier Bardem'in üstlendiği filmin yönetmenliğini Fernando Leonde Aranoa üstlenmiştir.Genç ve güzel gazeteci Virginia Vallejo rolünüğ de penelope cruz üstlenmiştir.Geçmişte yaşanmış olayları konu alan bu film gerçek hayatta uyuşturucu kaçakçısının elde ettiği servet ile yaptıklarını anlatmaktadır:
 • 2017
 • Bulgaria,Spain
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 300
 • 0
Adalet 2 Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Adalet 2 Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Adalet 2 Türkçe Dublaj İzleAdalet 2 türkçe dublaj izle, sadece adalet için yaşayan McCall yaşamayı boyuncada sadece bunu savunmuştur.Adalet 2 hd izle, filminde karşımıza çıkan 2 oscar ödüllü oyunca aksiyon sahneleri ile göz kamaştırmıştır.Cıa'nın özel yetiştirdiği ekiplerden birisi olan McCall geçmişin bıraktığı izleri silmeye çalışırken aynı zaman da adalet bekleyenlere adaleti sağlamak için verdiği mücadeleyi göreceksiniz. Fakat bu yolda eski dostu Susan Plummer'den aldığı kötü haber ile artık bir karar vermesi gerekecektir.Burada adaletim temsili ve adalet sağlayacak olan tekki McCall olacak'dır oda sadece kendi bildiği doğrular üzerinde adalet sağlamanın peşine düşecektir.Polisiye ve suç filmlerin den bir olan adalet 2 filmi izlemeye değer filmlerden birisidir. Serinin 2 ci filmi olan bu film 2018 yılı ABD yapımı filmlerden birisidir.Adalet filmi hd izle, serinin ilk filminde olduğu gibi bu film'de de başrolde Denzel Washington'u göreceksiniz.Adalet 2 Film KonusuAdalet 2 film konusu 2018 yılı abd yapımı film 6.4 imdb puanına sahip gerilim ve suç işlemeli türde bir film olduğunu söyleyebiliriz.The Equalizer 2 film konusu, CIA ajanı olarak görev yapan McCall görevi boyunca adaleti sağlamak için çalışmıştır.Fakat bu sefer herşey umduğu gibi olmayınca oda kendi adaletini sağlamaya çalışacaktır.Filmde başrolde olan Denzel Washington adalet1 filminde 2 oscar ödülü kazanmış ve en iyi oyuncu kategorisine layık görülmüştür.Aksiyon dolu bu filmi dilerseniz web sayfamızda 1080p hd kalite'de izleyebilirsiniz.Adalet 2 filmi senaristiliğini ise Richard Wenk üstlenmiştir.Filmin değerli yönetmeni ise Kod Adı Olympus filminde gördüğümüz Antoine Fuqua'nın yönetmenliğini göreceksiniz.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 222
 • 0
Ölümcül Takip Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Ölümcül Takip Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Ölümcül Takip Türkçe Dublaj İzleÖlümcül takip türkçe dublaj izle, Amerikan büyükelçiliği bombalı bir saldırıya uğrayacaktır.Ölümcül takip hd izle, göreve yeni başlayan Kate Abbott azimli ve idealleri olan bir gençtir.Göreve ilk başladığı günden itibaren kendini kaos ve kargaşanın içinde bulan Kate Abbott bu zorlu görevin üstesinden gelmeye çalışacaktır.Tek bir sorun vardır göreve yeni başlayan Kate aynı zamanda tüm şüpheleri de üzerine çekmiştir.Çünkü bu bombalı saldırıda sağ çıkmayı başaran Kate dikkatli üzerine toplamıştır.Aynı zamanda saldırı da ölen sivillerin ve konsolosluk çalışanlarınında sorumluluğu üzerine atılacaktır. Bu durumda kahramanımız bir an önce bir şeyler yapıp kendini aklamaya çalışması gerekmektedir.Ölümcül takip türkçe izle filmi yönetmen koltuğunda ise James McTeigue'ni göreceksiniz. 2015 ABD yapımı olan bu film aynı zamanda 5.5 imdb puanına sahiptir.Ölümcül Takip Filmi KonusuÖlümcül takip filmi konusu, ABD ve United Kingdom ortak yapımı olan bu film Amerikan konsolosluğunda yaşanan patlama ve terör saldırılarını konu almıştır.Burada göreve başlayan Kate daha ilk günden yaşadığı şansızlıklar yüzünden konsoloslukda olan bir patlamanın sorumlusu haline gelir.Survivor türkçe izle, kendini aklamak için kaçmak zorunda kalan Kane ajanların peşinde olduğunu bile bile kendinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışacaktır. Ölümcül takip filmi başrolünü Milla Jovovich, Pierce Brosnan, James d'Arcy'in üstlendiği bu film gerilim ve aksiyon dolu filmlerden birisidir.Survivor filmi konusu, aynı zaman da yeni olacak patlamaların önüne geçmeye çalışan Kane times meydanın'da yaşanacak olan patlamayı önlemeye çalışacaktır.
 • 2015
 • ABD,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 5.5
 • 215
 • 0
İntikam ( Revenge ) Hd İzle
Tüm Bilgiler
İntikam ( Revenge ) Hd İzle Gerilim Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
İntikam ( Revenge ) Hd İzleİntikam filmi türkçe dublaj izle, zenginlerin çılgın eğlenceleri bu sefer alt üst olacaktır. İntikam hd izle seçenekleri ile dilerseniz bu filmi 1080p kalitesinde web sayfamızda izleyebilirsiniz.Başrolünü Matilda Lutz'un üstlendiği film'de oldukça cesur sahnelere yer verilmiştir.Erotik film izle, Revenge filmi matilda'nın cesur sahneleri ile oldukça etkileyici filmler arasında yer almıştır. Senaristliğini coralie fargeat'ın üstlendiği bu film Franssa yapımı ve 6.4 imdb puanı alarak oldukça etkileyici filmler arasında yer almaktadır.İntikam filmi üç zengin adamın çölde bulunan Richard'ın malikanesine gelmesi ile başlar. Burada Richard'ın metresine tecavüz eden dimitri daha sonra Jen'i öldürme kararı alırlar.Olaylar bu şekilde gelişeceğini düşündüklerinde olaylar tam tersine döner ve avcı iken hepsine birer av haline dönüşürler.Teker teker hepsini öldüren Jen intikamını alacaktır.İntikam Revenge Filmi Konusuİntikam filmi konusu, zenginlerin her yıl kendi aralarında düzenledikleri av partisi bu sefer beklenende de kötü geçecektir. Her yıl Richard'ın malikanesinde buluşan üç arkadan burada richard'ın metresi olan güzel ve çekici Jen'e tecavüz edecektir.Bunun ardından richard ve jen arasında çıkan tartışmada Jen'i öldürme kararı alırlar.Kurak vadide de jen'i uçurumdan atıp öldürdüklerini düşünen bu üç kişi daha sonra Jen'in ölmediğini öğrenip peşlerine düşerler.Hayatta kalmayı başaran Jen tek tek hepsinden'den intikamını alacaktır. Revange film konusu, en sona bıraktığı Richard çöldeki malikaneden kaçmak üzereyken ölüm onu da bulacaktır.Fransa yapımı olan bu film'de zenginlerin kendi keyif ve sefası için yaptıkları çılgınlıkları konu alan bir film olduğunu söyleyebiliriz. AYnı zamanda Jem'in baştan çıkarıcı erotik sahneleri'de oldukçe etkileyici görülmektedir.
 • 2017
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 282
 • 0
Kaçış Planı 2 Hades Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Kaçış Planı 2 Hades Türkçe Dublaj İzle Gerilim Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kaçış Planı 2 Hades Türkçe Dublaj İzleKaçış planı 2 hades türkçe dublaj izle serinin 2 ci filmi olan bu film de başrolde Sylvester Stallone yer almaktadır. İlk filminde kaçınılması mümkün olmayan hapishanelerden kaçan ve bu hapihanelerin açığını bulan bir role sahipti. Bu film'de ise bu sefer arkadaşını kurtarmak için mücadele verecektir. Escape Plan 2 Hades Türkçe dublaj izle web sayfamızda dilerseniz  1080p hd kalite olarak bu filmi izleyebilirsiniz. 5 yıl aradan sonra devam filmi olarak sinemaya aktarılan bu film 5.2 imdb puanına sahiptir.En korunaklı ve gizli hapishanelerin içinden kolayca kaçan Ray Breslin ( Sylvester Stallone ) buy defa arkadaşı için gizli bir hapishaneye girmeye çalışacaktır.Escape Plan 2 Hades Hd İzleEscape Plan 2 Hades hd izle, türkçe adı kaçış planı 2 hades olan bu film yüksek güvenlikli hapishanelerden kaçışı konu alan bu film'de oldukça gerilim ve suç dolu aksiyon sahnleri ile karşılaşacaksınız. İlk filmi 2013 yılında sinemaya aktarılan bu filmin 5 yıl aradan sonra devam filmi çekilmiştir. Bu seferki film'de Teknoli olarak üstün özellikler taşıyan bir hapishane ve burada kaybolan bir kişinin kurtulmasını konu alacaktır. Kaçış planı 2 hades hd izle Ray Breslin'in arkadaşının tekno terör labirentinde kaybolması ile macera başlıyor olacak. Arkadaşını kurtarmaya çalışan Ray amansız bir mücadelenin içine düşecektir.Escape Plan 2 Hades Filmi KonusuEscape Plan 2 Hades filminin konusu, imdb puanı 5.2 olan bu devam filminin yüksek güvenlikli ve teknolik yeni cihazlarla korunan özel bir hapishane'den kaçışını konu almaktadır. Kaçış planı 2 hades filminin konusu Ray Breslin'in takım arkadaşı Shu tekno teror savaş labirentinde kaybolmuştur. Hades olarak bilinen bu yer'den Ray arkadaşı Shu'yu kurtarmaya çalışacaktır. Bunu sağlayabilmek içinse eski ekip arkadaşlarının yardımına ihtiyacı olacaktır. Fakat önceliği eski takımını da bulundukları hapishaneden kurtarmak olacaktır.Filmin kadrosunda oldukça ünlü oyuncuların yer aldığı bu kadroda Sylvester Stallone, Dave Bautista ( galaksinin Koruyucuları filminde Drax ) olarak rol almıştı. Aynı zamanda first kill filmlerinden yer alan ünlü oyuncu  Steven C. Miller kaçış planı 2 hades filminin oyuncularındandır.
 • 2018
 • ABD,China
 • 1080P
 • IMDb 5.2
 • 269
 • 0
Taksi 5 Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Taksi 5 Türkçe Dublaj İzle Gerilim Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Taksi 5 Türkçe Dublaj İzleİmdb puanı 5.7 olan bu film ilk gösterime 1998 yılında girmiştir. Daha sonra taksi 1, taksi 2, taksi 3 seri devam filminin son serisi olan Taksi 5 Hd İzle seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Genelde bu seri filminde macera ve komedi dolu anlar yaşarken tek fark diğer serilerde yer alan Samy Naceri ( Daniel Morales ) yer almamıştır. Ünlü oyuncunun yerine bu seferki son seride Franck Gastanbide ( Syivain Marot ) olarak başrolde yer alıyor. Komedi ve macera dolu bu filmde emin olun keyifli vakit geçirebilirsiniz. Taxi 5 filmi hd izle seçeneği ile 1080 p yüksek çözünürlük ve alternatif part seçenekleri ile keyifli seyirler dileriz.Taxi 5 Filmi Hd İzleTaxi 5 filmi hd izle türkçe dublaj, komedi dolu bu film'de yine üstün özelliklere sahip bir araba ve bunu da özel yapan Syivain Marot adlı bir şöferin Emniyet güçlerine yardım etmesini konu alan komedi macera ve aksiyon üçlemesinin yer aldığı keyifli bir diyebiliriz.Komiser Gilbert'ın başı yine belaya bulaşmış ve ona yardım edecek hızlı ve çılgın bir şöfere ihtiyacı vardır. Bu durumda Syivain Marot  filme dahil olup maceraya ortak olmuştur. Bu filmde ilk dört seride yer alan Samy Naceri ( Daniel Morales ) olmayacaktır.Onun yerine yeğeni olarak filmde rol alan Eddy Maklouf amcasının ünvanını sürdürememektedir. Parisli süper polis ve hız tutkunu Sylvain Marot bu film de Daniel Morales yerini alacağı görülmektedir.Taxi 5  Filmi KonusuSüper akıllı ve çevik bir polis olan  Sylvain Marot bunun dışında çok özel bir taksisi olan ve mükemmel bir şoförlüğü olan birisidir. Filmin diğer serilerinde Eminiyet Müdürü olan Giber bu son seri filmin de Marsilya Belediye Başkanı olan Gibert olarak karşımıza çıkacaktır. Burada Ferrari marka araçlar ile soygun yapan bir italyan çetesine karşı koymaya çalışan bu ekip Marsilya’daki en kötü VTC sürücüsü olan ünlü taksi şoförü Daniel Morales’in yeğeni Eddy Maklouf ile çalışmak zorunda kalır. Bu durumda bunlara yardım edecek tek bir kişi vardır oda süper polis Sylvain Marot olacaktır.Taksi 5  Filmi Oyuncu KadrosuTaksi 5 filmi oyuncu kadrosu olarak başrolde yer alan oyuncular  Franck Gastambide, Malik Bentalha, Bernard Farcy, Sand van roy ve Sabrina Ouazani olarak karşımıza çıkmaktasır. Komedi, aksiyon ve macera dolu bu film'de çekimlerde oldukça eğlenceli ve keyifli bir hal almıştır.
 • 2018
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 237
 • 0
Sevgisiz Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Sevgisiz Türkçe Dublaj İzle Dram Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Sevgisiz Hd İzle | Loveless  full hd Türkçe dublaj izle seçeneği ile kesintisiz olarak izleyebileceğiniz bu filmin orijinal adı Nelyubov olarak belirlenmiştir. Loveless izle linkine tıklayarak 2 saat 7 dakika boyunca sürecek olan bu filmin detaylarına göz atabilir ve kesintisiz, yüksek görüntü kalitesi ile izleme imkanını elde edebilirsiniz. Loveless filmi 25 Ocak 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Girdiği andan itibaren de büyük bir beğeni topladığı ek olarak dile getirilmesi gereken detaylar arasında kendini göstermektedir. Rusya, Fransa ve Belçika ortak yapımı olduğu için çok farklı kültürlerden farklı izlere rastlama imkânınız olduğu da ayrıca dile getirilmelidir. Sevgisiz Filminin Konusu Nedir?Loveless konusu birbiri ile kesinlikle geçinemeyen bir çiftin hayatı üzerine kuruludur. Bu çift kendi mutsuzluklarında o denli boğulmuştur ki çocuklarının psikolojik olarak ne kadar kötü bir durumda olduğunu fark edememişlerdir. Aslında çocukları bütün kavgalarına şahit olmuştur ve kendini o aileye bir yük olarak görmektedir. Loveless Ekşi Sözlük kapsamında da oldukça olumlu değerlendirmeler almıştır. Loveless Sinemalar kapsamında değerlendirildiği zaman alınan yorumların genel olarak oyuncuların performansının üst seviyede olması ile bağdaşık olduğu da belirtilmelidir. Maryana Spivak, Alexey Rozin, Matvey Novikov isimleri başrolleri paylaşmaktadır. Loveless altyazılı izle seçeneği ile bu oyuncuların performansını çok daha yakından gözlemleme imkanını elde edebilirsiniz. Sevgisiz Hakkında Yapılan Yorum ve Değerlendirmeler Loveless yorum ve görüşler incelendiği zaman izleyen kişiler tarafından büyük bir beğeni topladığı belirtilmelidir. Dram türünün 2018 senesinde en iyi örneklerinden biri olduğu düşünülmektedir. Oleg Negin ve Andrey Zvyagintsev’in kaleminden çıkan bu senaryonun memnuniyet yaratan bir nitelikte olduğu ayrıca belirtilmelidir. Loveless IMDB puanı bazında incelendiği zaman 10 üzerinden 7.7 almıştır. Sevgisiz Hd İzle | Loveless full hd Türkçe dublaj izle fırsatından yaralanarak siz de film hakkında yorumlarınızı yapabilir ve diğer sinema severler ile paylaşma imkanını da elde edebilirsiniz. IMDB puanı ya da Ekşi Sözlük entysi olarak siz de görüşlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Bu konuda bir kısıtlama söz konusu değildir. 
 • 2017
 • Almanya,Belçika,Fransa,Rusya
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 289
 • 0
12
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.