ABD
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi
İncele
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi
Türkçe Dublaj
Hayalet sürücü 2 intikam ateşi 2011 reklamsız full hd izle seçenekleri ile keyifli seyirler dileriz. Filmin konusu, Johnny şeytani güçler veren deccal bu sefer de dünya üzerinde yaşayan oğlu olarak gördüğü bir çocuğa tüm güçlerini vermek ister. Aralarında sıkı bir bağ kuran hayalet sürücü ve bu çocuk zamanla bir birlerine karşı yakın bir duygusal bağ kurarlar. Aynı zamanda aralarına katılan bir rahip johnny'e hiç vaz geçemeyeceği bir teklif yapar. Bu teklif hayalet sürücünün eskisi gibi ölümlü bir insan olarak yaşaması ve şeytani gücünü bırakmasıdır. Son bir kez daha küçük çocuğa yardım etmek isteyen johnn blaze yani hayalet sürücü kendine bahşedilen bu teklifi kabul etse de bundan geri dönecektir. Hayalet sürücü 2 intikam ateşi  izle, bu film serinin son filmi olarak görülmektedir ve 2011 yılından beri devam filmi çekilmemiştir. Filmin son sahnesinde görüldüğü gibi bu şeytani güçleri veren deccal de ölmüştür.Hayalet sürücü 2 intikam ateşi filmi oyuncuları diğer bölümde olduğu gibi bu bölümde de başrol de nicolas cagein i göreceksiniz. Hayalet sürücü 2 intikam ateşi full izle ABD,United Arab Emirates ortak yapımı bu film 6.5 imdb puanına sahiptir.
 • 95
 • IMDb 6.5
 • 4
 • 0
Pokemon Dedektif Pikachu
İncele
Pokemon Dedektif Pikachu
Türkçe Dublaj
Pokemon dedektif pikachu 2019 reklamsız full hd izleyebileceğiniz tek adres burasıdır. Filmin konusu dedektif harry gizemli bir şekilde ortada hiç bir iz bırakmadan kaybolmuştur.Oğlu tim ise babasını bulabilmek için bağlı olduğu tüm kurumlara baş vursa da olumsuz sonuç alır. Pokemon dedektif pikachu filmi izle, evinde bir gün pokemon serisinin en gözde canlılalrından pikachu yu görür ve bu canlıyı tim'in dışında kimse duymamaktadır. Ryme city'de gerçekleşen bu olayda artık pokemonlar insanlar le birlikte yaşamaktadır. Pokemon dedektif pikachu filmi reklamsız tek part izle abd ve china ortak yapımı bu film 7.2 imdb puanına sahiptir. Komedi fantastik ve gizem konusu odaklı bu film ailecek izleyecek en keyifli filmlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.Babası kaybolan tim'e yardım etmek isteyen pikacu tim'in babasını bulmak için elinden geleni yapacaktır. Bu macera dolu kovalamaca da keyifli anlar yaşanırken fantastik gelişen olaylara şahitlik edeceksiniz.
 • 105
 • IMDb 7.2
 • 6
 • 0
X Men 2
İncele
X Men 2
Türkçe Dublaj
X-Men 2 filmi konusu; son yıllarda vizyona giren çizgi roman uyarlamaları içinde en başarılı olanlardan biri oldu. Çizgi roman okuyucularını ve serüven  sever izleyicileri memnun ettiği gibi, yapımcılarına 300 milyon dolar kazandırdı. Devam filmi X2 aynı ekibinden elinden, yeni karakterlerin katılımı ve artan bir aksiyonla seriye devam ediyor. X-Men dünyasından yeni mutantların ve karakterlerin katılımı ile esas mücadele başlıyor. Nightcrawler, Lady Deathstrike ve William Stryker gibi yeni karakterler katılıyor öyküye. Yeni filmde mutantlarımız, kendilerine karşı organize olmuş Strykera karşı bir mücadele veriyorlar. Sıradışı güçlere sahip olan düşmanları karşısında; Magneto da plastik parmaklıklar arkasından kaçıp Profesör Charles Xavier ie işbirliği yapıyor. Filmde izleyeceğimiz bir diğer hikaye ise, geçmişini araştırmak üzere kuzeye doğru bir yolculuğa çıkan Wolverinein serüveni.
 • 133
 • IMDb 6.9
 • 20
 • 0
X-Men 7: Geçmiş Günler Gelecek | X Men Days of Future Past
İncele
X-Men 7: Geçmiş Günler Gelecek | X Men Days of Future Past
Türkçe Dublaj
X men 7 geçmiş günler gelecek filmi konusu; Süper kahramanlar ekibi X-Men, dünyayı bu büyük felaketin etkilerinden korumak üzere Wolverinei zamanda yolculukla geçmişe gönderir ve bu vahim olayı engelleye çalışır. Amaç, dünyadaki tüm canlı türlerinin geleceğine yön veren önemli bir tarihi olayı engellemektir. Kahramanlarımız, gençlik günlerindeki halleriyle omuz omuza çarpışmak, hem geçmişte hem de günümüzde büyük bir mücadele vermek zorundadır. Bryan Singerın yönettiği filmin yıldızlarla bezeli kadrosunda Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Ian McKellen, Michael Fassbender ve Anna Paquin gibi isimler öne çıkıyor.
 • 131
 • IMDb 7.5
 • 21
 • 0
Kayıp Şehir Z: The Lost City Of Z
İncele
Kayıp Şehir Z: The Lost City Of Z
Türkçe Dublaj
Percy Fawcett (Charlie Hunnam) kendini Amazon ormanlarına adamış bir İngiliz askeridir. Fawcett, araştırdığı bölgede daha önce bilinmeyen, bir zamanlar bölgeye yerleşmiş olabilecek gelişmiş bir uygarlığa dair kanıtlar bulur. Bunları bilim camiasına açıkladığında ise Amazon yerlilerini vahşiler olarak gören bilim insanları kanıtlara gülüp geçerler. Yılmayan Percy, karısı Nina (Sienna Miller), oğlu Jack (Tom Holland) ve yardımcısı Henry’nin (Robert Pattinson) desteğiyle Jack ile birlikte tekrar Amazon ormanlarına döner. İddiasını kanıtlamak için araştırmalar yapan kaşif ikili, 1925 yılında gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ardından pek çok maceraperest, Fawcett ve oğlunu bulmak için yola koyulur ama girişimler sonuçsuz kalır. Ve bu bölge artık Kayıp Z Şehri olarak adlandırılır.
 • 141
 • IMDb 6.2
 • 31
 • 0
Rim Of The World
İncele
Rim Of The World
Türkçe Dublaj
Rim of the world 2019 türkçe dublaj full hd izle, filmi ABD yapımı olup 6.9 imdb puanına sahiptir. Filmin konusu dört arkadaş eğlenmek amaçlı yaz kampına gider ve burada beklemedikleri bir durumla karşılaşırlar. Bu tatil planını yapan arkadaş grubu dünyanın tehlikede olduğunu görüp kurtarmak için amansız bir mücadele vereceklerdir. Rim of the world filmi biraz komedi, birazda bilim kurgu ve aksiyon dalında harmanlaşmış bir film olduğunu söyleyebiliriz. Rim of the world 2019 reklamsız 1080p full hd türkçe dublaj izle,  uzaylılar tarafından istila edilen dünyayı Alex, ZhenZhen, Dariush ve Gabriel adında bu dört arkadaş kurtaracaktır. Başlarda sıradan bir tatil planı yapan arkadaşlar ilerleyen zamanlarda bir terslik olduğunu fark eder. Bu durumun ardından uzaylılara karşı dünyayı savunacak olan gençler bir gizemi çözmenin peşinde olacaklardır. Bu yolda Alex, ZhenZhen, Dariush ve Gabriele ışık tutacak sadece bir anahtar vardır ve bu gençler bu anahtarın ne olduğunu bilmemektedir.Dünyayı kurtarmak için önce korkularını yenmek zorunda kalan arkadaşlar birlikte hareket etmeyi öğrenip bu gizemi çözerek uzaylıların istilasından dünyayı kurtaracaklardır. Fullhdfilmizle24.com olarak iyi seyirler dileriz. Görüş ve önerilerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
 • 98
 • IMDb 6.8
 • 34
 • 0
Çılgın Hırsız 3 | Despicable Me 3
İncele
Çılgın Hırsız 3 | Despicable Me 3
Türkçe Dublaj
Çılgın hırsız 3 2017 türkçe dublaj hd animasyon filmi izle, serinin üçüncü filmi ABD yapımı olup 6.3 imdb puanına sahiptir. Animasyon filmi konusu, anti kötüler birliğinden kovulan Gru depresyona girer ve umutsuz bir şekilde yaşamaya başlar. Dışlandığını hisseden gru bu yüzden yalnız kalır ve artık benliğini unutacaktır. Fakat bir gün tanımadaığı ve bilmediği ikiz kardeşi çıkagelir. Onun gelmesi ile durumlar tamamen değişir ve kötülük yeniden başlar. Gru ya göre kardeşi daha hırslı ve süper kötülerden birisi dir. Çılgın Hırsız 3, Despicable Me 3 1080p full hd türkçe dublaj reklamsız izle, Gru kardeşinin yaptığı kötülükleri izlerken kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunun daha çok farkını varır. Animasyon filmleri izle, ailecek izleyeceğiniz ve çocuklarınızla doya doya vakit geçireceğiniz güzel bir film izlemeye ne dersiniz. Çılgın hırsız 3 filmi izle evet bu film animasyon film sevenlerin izleyeceği çok özel ve güzel bir film olduğunu söyleyebiliriz.Vizyona girdiği ilk günden beri çocukların ilgisini çeken Çılgın hırsız 3 filmi daha önceki bölümlerinde de aldığı beğeni ve izlenim değerine göre seri filmi devam etmiştir.Unutmayın ki görüş ve önerileriniz bizler için önemlidir. Bunun için bildirim kısmından özel isteklerinizi yazabilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
 • 89
 • IMDb 6.3
 • 30
 • 0
Aladdin 2019 Türkçe Dublaj Full İzle
İncele
Aladdin 2019 Türkçe Dublaj Full İzle
Türkçe Dublaj
Aladdin 2019 türkçe izle, filmi daha önce bir çok kez aladdinin sihirli lambası filmi ile bu seriyi gördük. Fakat bu sefer çok sağlam bir kadro ile bir ilke imza atıldı. Baş rolünü usta oyuncu Will Smith in üstlendiği aladdin filmi vizyona ilk girdiği günden beri bütün ilgileri üzerine çekmiştir. ABD yapımı olarak vizyona giren aladdin filmi 6.9 imdb puanına sahip olmuştur. Aladdin 2019 filmi konusu, agrabah şehrinde hırsızlık yaparak geçinen bir genç hem zeki bir hırsız hem de el çabukluğu konusunda usta birisidir. Yaşadığı şehirde yakalanmamak için her gün başka kasabalarda gözünü açan bu genç gündüzleri uyur geceleri ise hırsızlık yapardı. Onun bu sefil yaşantısı bir gün son bulacaktır. Aladdin harikalar mağarası denilen bir yerden sihirli bir lamba alarak hayatı tamamen değişecektir. Ülkenin prensesine aşık olan bu genç bu kıza yaklaşabilmek için kendisininde prens olması gerektiği bilir. Mağaradan aldığı sihirli lamba ise onun tüm arzu ve isteklerini yerine getirir. Aladdin 2019 reklamsız türkçe dublaj full hd izle filmi bulduğu lambanın cini ile hayatı tamamen değişen aladdin bu sayede yaşadığı ülkenin ayılı zenginleri içerisinde yer alır. Fakan onun bu kadar hızlı bir şekilde zengin olması diğer suçlularında dikkatini çeker. Lambadan haberdar olan diğer bir kişide prensese aşık olan sultanın baş danışmanı Jafarın dır. Jafarının planı ise bu sihirli lambayı ele geçirip aladdinin eski sefil yaşantısına geri dönmesini sağlamaktır. Çizgi roman kahramanının sinemaya aktarıldığı bu film oldukça beğeni alan filmlerden birisi olmuştur. Daha önceki bölümlerde de aynı kurguyu izlediğimiz bu film bu sefer daha farklı görsel efektleri ile göz kamaştırmıştır. Aladdin 2019 filmi konusu usta bir hırsızın bulduğu sihirli bir lamba ile hayatının değişmesi olacaktır.İyi seyirler dileriz.
 • 128
 • IMDb 6.9
 • 40
 • 0
Brightburn Şeytanın Oğlu
İncele
Brightburn Şeytanın Oğlu
Türkçe Dublaj
Brightburn şeytanın oğlu 2019 full hd türkçe dublaj izle, gökyüzünden meteor gibi düşen bir ışın küçük bir kasabada bir ailenin evinin yakınına düşer. Bu düşen meteor parçasının içinde küçük bir bebek vardır. Bebeği sahiplenen aile normal bir çocuk olduğunu düşündükleri bu bebeğin zamanla şeytani güçlerinin olduğunu fark eder. Brightburn türkçe dublaj izle, zamanla büyüyen bu bebek okula başladığı ilk günde okul arkadaşlarının yapacağı kötülükler ile mistik güçlerinin ortaya çıktığını görür. Bu film aynı zaman da ABD sinemalarına yeni bir süper kahramanının da gelebileceğini de işaret etmiştir. Şeytanın oğlu olarak bilinen bu çocuk zamanla kendisine kötülük yapan herkesi tek tek öldürür. Gerilim ve fantastik türünde bu film bizlere şunu anlatmadır. Dünyaya başka gezegenlerden gelen özel güçleri olan kişilerin sadece iyilik amaçlı gelmeyeceğini göstermiştir. Brightburn  filmin konusu, Başka bir dünyadan gelen bir çocuk dünyaya çöküyor, ama insanlığın kahramanı olmak yerine, kötü bir küçük çocuk. Brightburn şeytanın oğlu 2019 reklamsız 1080p türkçe dublaj ve türkçe alt yazılı full hd izle seçenekleri ile keyifli seyirler dileriz.
 • 90
 • IMDb 5.2
 • 58
 • 0
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
İncele
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
Türkçe Dublaj
Batman ve teenage mutant ninja turtles 1080p animasyon filmi izle, çocuklarınızla eğlenceli vakit geçireceğiniz keyifli bir filme ne dersiniz. 2019 yılında vizyona giren Batman ve teenage mutant ninja turtles filmi izle ABD yapımı olup 7.4 imdb puanına sahiptir. Batmanla birlikte olan Ninja kaplumbağalar bu zamana kadar görülmüş tüm düşmanlarına karşı birlik olmaya karar verirler. Batman ve teenage mutant ninja turtles türkçe izle, joker, şhereder ve kötü kalpli penguene karşı savaşacak olan bu ekip hem komedi hemde macera tadında bir animasyon filmi yaşatacaklar. Orijinal adı Batman ve Teenage Mutant Ninja Kaplumbağaları 2019 türkçe izle filmi vizyona girdiği ilk günden beri oldukça büyük bir ilgi görmüştür. Beyaz perde de aldığı imdb puanında da gördüğümüz gibi bu sene oldukça ilgi gören animasyon filmleri izle kategorisinde yer alacaktır.Batman, Batgirl ve Robin, görünüşte Ras Al Ghul ve Suikastçılar Birliği ile bir araya gelmiş olan Shredder yeminli kaplumbağalara karşı savaşmak için Teenage Mutant Ninja Kaplumbağaları ile ittifak kuruyorlar. Batman ve teenage mutant ninja turtles 2019 türkçe dublaj ve alt yazılı animasyon filmi izle Fullhdfilmizle24.com olarak keyifli seyirler dileriz.
 • 84
 • IMDb 7.4
 • 48
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.