İngiltere
Johnny English Strikes Again – Johnny English Tekrar İş Başında Türkçe Dublaj izle
İncele
Johnny English Strikes Again – Johnny English Tekrar İş Başında Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Johnny English Tekrar İş Başında Johnny English Strikes Again filmi 2018 6.5 720P olarak izlemeniz için hazır Birleşik krallığa düzenlenen internet saldırısının sonucunda aktif olarak görev yapan ülkenin tüm ajanların kimlikleri ortaya çıkmışıtır birleşik krallığa düzenlenen saldırının sorumlulularını bulmak için ve bu sorunları çözmek için eski emekli dedektif johnny englishe (rowan atkinson ) düşecektir bu keyifli komedi aksiyon dizisi yüzünüzü güldürecektir.Johnny English Tekrar İş Başında Johnny English Strikes Again Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli..keyifli seyirler.
 • 88dk
 • IMDb 6.5
 • 170
 • 0
The Aeronauts Türkçe Altyazı 2019 1080p izle
İncele
The Aeronauts Türkçe Altyazı 2019 1080p izle
Türkçe Altyazı
The Aeronauts Türkçe Altyazı 2019 1080p izlePilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher 1862 yılında daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği bir şeyi denemeye karar verir. Göklerin sırlarını keşfetmek isteyen ikili sıcak hava balonu ile daha önce hiç çıkılmamış bir yüksekliğe çıkmaya çalışır. Gökyüzünde nefes kesici keşifler yapan Wren ve Glaisher atmosferin en yüksek noktalarına ulaştıklarında hayatta kalmak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.The Aeronauts The Aeronauts Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli. keyifli seyirler.
 • 100dk
 • IMDb 6.2
 • 230
 • 0
Tekne (Dublaj+Altyazılı) 5.310 2018 Türkçe Dublaj 1080P izle
İncele
Tekne (Dublaj+Altyazılı) 5.310 2018 Türkçe Dublaj 1080P izle
Türkçe Dublaj
Tekne (Dublaj+Altyazılı) 5.310 2018 Türkçe Dublaj 1080P izleTeknesi ile ava çıkan bir balıkçı, yoğun bir sise yakalanınca yolunu kaybeder. Balıkçı, suyun yüzeyinde belirsiz bir şekilde ilerlerken, demir atmış bir yelkenli bulur. Yelkenlinin içerisinde birilerinin olabileceğini düşünen adam, teknenin içerisinde girip etrafı kolaçan etmeye başlar. Ancak ortalıkta kimseler yoktur. Yapacak bir şey kalmayınca teknesine dönmeye karar veren adamı, kötü bir sürpriz beklemektedir. Balıkçının teknesi, bağladığı yerde yoktur. Ne yapacağını bilemeyen adam, yelkenliyi çalıştırıp bu sayede kıyıya ulaşmayı planlar. Ancak yelkenli çalışmamaktadır. Denizin ortasında tek başına kalan adam, kendisini kurtaracak bir şey bulma umudu ile aşağıya indiğindeyse, kamaranın içerisine hapsedilir. Başına gelenlere anlam veremeyen balıkçı, bir süre sonra geminin çalıştığını fark eder. Yelkenli bir yandan hızla ilerlerken bir yandan da su almaya başlar. Bilmediği bir düşman tarafından kapan kıstırılan balıkçı, hayatta kalmak için savaşmak zorundadır.Tekne (Dublaj+Altyazılı) 5.310 The Boat Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...keyifli seyirler dileriz.
 • 100dk
 • IMDb 5.3
 • 437
 • 3
Little Miss Sumo 2018 Türkçe Dublaj 1080p izle
İncele
Little Miss Sumo 2018 Türkçe Dublaj 1080p izle
Türkçe Dublaj
Little Miss Sumo 2018 Türkçe Dublaj 1080p izleLittle Miss Sumo, sumo güreşçisi olan bir kadının hayatına odaklanıyor. 21 yaşındaki Hiyori, sumo güreşi yapan genç bir kadındır. Ancak profesyonel olarak müsabakalara katılmasının yasaklanması, genç kadının hayatını derinden etkiler. Bu sırada hayatının en büyük turnuvasına hazırlanmakta olan Hiyori, kadınların güreş ile profesyonel olarak ilgilenmesinin neden yasaklandığını sorgulamaya başlar. Tutkusunun peşinden gitmek isteyen Hiyor, sumo için sadece ringte değil, ring dışında da mücadele etmeye karar verir.Little Miss Sumo Little Miss Sumo Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli. keyifli seyirler.
 • 20
 • IMDb 7.9
 • 399
 • 0
About Time – Zamanda Aşk Türkçe Dublaj 1080p izle
İncele
About Time – Zamanda Aşk Türkçe Dublaj 1080p izle
Türkçe Dublaj
About Time - Zamanda Aşk Türkçe Dublaj 1080p izle21 yaşına basan Tim Lake, ailesindeki tüm erkeklerin sahip olduğu gizli bir yeteneğinin olduğunu öğrenir. Lake ailesinin tüm erkekleri zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir ve Tim de artık bunu kullanabilecektir. Bunu fırsat bilen Tim geçmişindeki utanç verici anlara gidip olayları değiştirmeye başlar. Kısa bir süre Londra’ya taşınır ve son derece çekici bir kadın olan Mary’e aşık olur. Tim herkesten gizlediği yeteneğini ilişkilerine de yeni bir ‘boyut’ getirmesi için kullanmaya başlar ve bu sayede her adımı hatasız atlatmayı planlar. Ancak bir süre sonra her sorunu bu şekilde çözemeyeceğini ve hataların da hayatın gerekli birer parçası olduğunu fark eder.Yönetmenliğini ve senaristliğini Richard Curtis’in üstlendiği filmin başrollerini ise Domhnall Gleeson ve Rachel McAdams üstleniyor. Zamanda Aşk izle, Zamanda Aşk Türkçe altyazılı izle, About time izleZamanda Aşk About Time Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli. fullhdfilmizle24.com ailesi iyi seyirler dileriz.
 • 123dk
 • IMDb 7.8
 • 694
 • 0
Transit 17 -Türkçe Altyazı 1080p izle
İncele
Transit 17 -Türkçe Altyazı 1080p izle
Türkçe Altyazı
Transit 17 -Türkçe Altyazı 1080p izleTarihler 2026 yılını gösterirken Avrupa yeni bir tür virüs salgını ile yok olmanın eşiğine gelmişti. Çok az insan bu virüsten korunmuş ve diğerleri birer zombiye dönüşmüştür. Geride kalan insanlar şehirlerini ve evlerini kurtarmak için zombiler ile ölümüne bir savaş vermek zorunda kalacaktır.Transit 17 i İngiltere İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli fullhdfilmizle24.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 85dk
 • IMDb 3.3
 • 810
 • 1
Avengement
İncele
Avengement
Türkçe Dublaj
Avengement reklamsız full hd türkçe dublaj izle, 2019 yılı ingiltere yapımı aksiyon ve gerilim temalı Scott Adkins filmlerinden biri daha. Filmin konusu, kardeşi tarafından ihanete uğrayan bir mahkum ve hapiste yaşadığı günleri intikam yemini ederek geçirmesidir. Avengement türkçe dublaj izle, dövüş sanatlarında usta olan bir suçlu kaldığı hapishane den kurtulmak için mahkumlar arasında gerçekleşen dövüş müsabakalarına katılır. Bu sayede hapisten kaçmanın yolunu bulan ve geçmişin intikamı peşine düşer. Kendisinin katil olmasını sağlayan başta ağabeyi ve diğer kişilerden intikam almaya çalışan bu kişi bu sayede ruhunu temizlemeye çalışacaktır. Avengement izle filmi aksiyon gerilim ve suç işlemeli özel bir film olduğunu söyleyebiliriz. Avengement filmin başrolünde ise Yenilmezler filmin usta dövüşçüsü Scott Adkins yer almaktadır. Avengement filmi 1080p full hd türkçe dublaj ve türkçe alt yazılı izle. Scott Adkins filmleri izle dilerseniz web sayfamızda bu aktöre ait tüm filmleri izleyebilirsiniz.
 • 90
 • IMDb 6.9
 • 2.633
 • 2
Lady Macbeth Full Hd Türkçe Dublaj izle
İncele
Lady Macbeth Full Hd Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Lady Macbeth Full Hd Türkçe Dublaj İzle2017 yılı yapımı film dram türü ile karşımıza çıkıyor. Nikolai Leskov ‘un romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda William Oldroyd oturuyor. Başrol oyuncuları arasında ise Florence Bugh, Cosmo Jarvis; Paul Hilton ve Naomi Ackie gibi isimler bulunuyor. Oldukça güçlü bir kadroya sahip olan filmi lady macbeth full hd türkçe dublaj izle fırsatıyla, site üzerinden hiçbir bağlantı problemi olmadan seyredebilirsiniz. Dram türünü tüm yönüyle en iyi şekilde taşıyan film, izleyicisine oldukça etkileyici sahneler sunuyor. Özellikle hem yönetmen konusunda hem de oyunculuk açısından başarı toplayan film, 2017 senesinin en önemli gösterimleri arasında ön plana çıkıyor.Lady Macbeth Filminin KonusuDönemin en önemli romanlarından uyarlanan filmin başrolünde 19. yüzyılda yaşamış olan Katherine isimli genç bir kız bulunmaktadır. Zalim ve acımasız bir aileye sahip olan bu genç kız, kendinden 2 kat yaşlı ve zengin bir adamla para karşılığı evlenmek zorunda kalır. Yaşantısı boyunca ailesinden aldığı soğuk ve şiddet dolu dönemi, aynı şekilde kocası da gösterir. Hiçbir saygı ve sevgi bulamayan Katherine, bu sevgiyi arazide görev yapan Sebastian isimli bir gençle bulur. Mecburen yasak bir aşkın içine doğru sürüklenmeye başlayan genç kız, zaman içerisinde bu ilişkinin devam edebilmesi için cinayeti dahi göze alacaktır. Oldukça etkileyici ve dramatik bir film olarak lady macbeth hd izle fırsatıyla, hemen site üzerinden dilediğiniz zaman bağlantı kurup seyredebilirsiniz.Etkileyici Bir dram Filmi İzle2017 yılının en etkileyici dram filmleri arasında öne çıkan lady macbeth kesintisiz izle İmkanı ile herhangi bir bağlantı problemi yaşanmadan rahatlıkla edebilirsiniz. Tam ekran ve full HD kalitesinin sağlandığı site bünyesinde, tek başınıza ya da aileniz ve dostlarınızla beraber bu dramatik filmi sonuna kadar kesintisiz seyredebilirsiniz.Lady Macbeth Filmini YönetmeniHarika oyunculuk ile yönetmenlik, Roman olarak zaten oldukça beğeni toplamış olan Lady Macbeth, Film olarak da aynı etkiyi gösteriyor. Yönetmenin yetenekli kurgusu ve oyuncuların harika sahneleriyle filmin dramatik yönünü iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Çaresiz bir genç kızın dramatik hayatını seyrederken, Kült haline gelmiş bir filme şahitlik edebilirsiniz. Masaüstü versiyon ya da mobil üzerinden rahatlıkla giriş yapabilir, bağlantı sorunu yaşanmadan full HD kalitesiyle filmi seyredebilirsiniz.
 • 89
 • IMDb 6.0
 • 772
 • 0
Dunkirk Full Hd Türkçe Dublaj izle
İncele
Dunkirk Full Hd Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dunkirk Full Hd Türkçe Dublaj İzleDunkirk Ödülleri, Film 2017 yılında izleyicilere savaşın gerçek yüzlerini anlatmaya gelmiştir. Christoper Nolan yönetmenliğinde 2017 yılının temmuz ayında izleyicilere sunulmuştur. Gala Londra’ da olmuştur. Ülkemize gelmesi de aynı ayda olmuştur. Böylece Türkiye’de yaşayan sinemaseverler de dünyadaki birçok yer ile aynı zaman diliminde filmi izleme şansını yakalamışlardır. Film yapımcısı gene filmin yönetmenidir.Film ‘En İyi Ses Miksaj’ ve ‘ En İyi Ses Kurgu’ ödüllerini almıştır. Bu aldığı Oscarlar IMDB’ den de yüksek puan almasına neden olmuştur. Sekize yakın puanı olan film internet ortamında savaş konulu film arayanlara ilham vermiştir. Sizler de dunkirk full hd izle durumundan yararlanmak amacıyla sitemize bakabilirsiniz. Bu seçenekte filmi orijinal dili ve Türkçe alt yazısı ile bulabilmeniz mümkün. Eğer alt yazılı izlemek istemiyorsanız dunkirk full hd türkçe dublaj izle bölümünden filmin dublajına da ulaşabilirsiniz.Dunkirk Filminin Konu ve TemasıFilmin teması savaştır. Konu 2. Dünya Savaşını hem Almanya hem de İngiltere açısından değerlendirmemizi sağlamaktadır. Filmin adı olan Dunkirk aynı zamanda İngiltere’ nin bir bölgesinin adıdır. Dunkirk’ın Hitler önderliğindeki alman askerleri tarafından kuşatılmasını ve İngiltere’ nin bu bölgeyi savunmasını anlatır. Hem kara, hem deniz ve hem de hava kuşatmalarını izleyici ile buluşturup savaşın gidişatını tüm objektifliği ile izleyicilere aktarmayı başarmış bir yapım olma açısından dikkat çekmektedir.Dunkirk Filminin HikayesiSavaşın geçtiği zaman aralığı 1940'lı yılların başlangıcıdır. Film izleyicileri o döneme götürüp o dönemin şartları ile ilgili çıkmazları ve zor koşulları izleyiciye başarıyla aktarmıştır. Fransızlar bu zor şartlarda İngilizlerin yanında Almanlara karşı savaşmışlardır. İngiliz ve Fransızların Alman teknolojileri karşısındaki çaresiz durumu savaşın gerçekliğini yansıtmaktadır. Filmde başrol oyuncusu olarak kimse üst tarafta değildir.Bütün askerlerin eşit şartlarda savaşmış olması bu filmi kahramanlık filmi değil, savaş koşullarına bağlılık filmi yapmaktadır. Savaş, mücadele, savunma filmi sevenlerin bir numaralı tercihi olacak yapıdadır. Filmdeki ses efektleri sanki siz de oradaymışsınız gibi mücadele uyumunu içinizde hissetmenizi sağlamaktadır. Filmdeki gerçek sahneler ve oyuncuların birbiriyle olan uyumu Dunkırk’ı sürükleyici bir film yapma etkisindedir. Gerçeğe uygun olarak yapılmış olan savaş sahneleri ile izleyicileri uzun yıllar etkisi altında bırakacak muhteşem bir filmdir. Sinema sevenlere tavsiye edilir.
 • 101
 • IMDb 8.3
 • 851
 • 0
Hayallerin Peşinde Türkçe Dublaj Full Hd İzle
İncele
Hayallerin Peşinde Türkçe Dublaj Full Hd İzle
Türkçe Dublaj
Hayallerin Peşinde Türkçe Dublaj Full Hd İzleDrama deyince akla ilk gelen filmlerden biri kesinlikle Hayallerin Peşindedir. 2008 yılında izleyicilerin karşısına çıkan bu film bazı Oscar ödüllerine aday olarak görülmüştür. Başrollerinde ise başarılı ünlü Hollywood oyuncuları ve usta yönetmen mevcuttur. İnternet üzerinde hayallerin peşinde türkçe dublaj full hd izle diye yazıp aradığınız zaman bu filmi HD bir şekilde izleyebilirsiniz. Peki Hayallerin Peşinde filminin konusu, oyuncuları ve diğer bilgileri nedir? Bu sorunun cevabını aşağıdaki yazıları okuyarak kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Hayallerin Peşinde Film Konusu1950 yıllarında ABD ülkesinde ilk zamanlar mutlu bir şekilde evlenip yuva kuran Wheeler ailesinin iki çocuğu vardır. Frank ve April adında iki çift şehrin güzel bir yerinden ev tutup yaşamlarını sürdürmeye başlarlar. Fakat kısa bir süre içinde bu iki çift şehirde kalabalık ve kötü fikirli insanların bulunduğu için Fransa ülkesinin Paris şehrine taşınıp geçimlerini orada sürdürmeye karar verirler. Frank ise bu kararı kabul etse de içinden nasıl Paris şehrinde iş bulacağım diye sesler gelir. April ise Paris şehrinde iş bulup geçimlerini kendisinin sağlayacağını düşünmektedir. Bu durum Frank için hiç iyi bir fikir gibi gelmemiştir. Kısa bir tartışma yaşayan bu çift Paris şehrine gitmekten vazgeçerler. Fakat hiçbir şey eskisi gibi olmaz, çünkü bu iki çift arasında çok büyük fırtınalar kopmaktadır ve zamanla kendilerinden soğurlar.Hayallerin Peşinde Filminin Başrol OyuncularıLeonardo Dicaprio: Tüm filmlerinde olduğu gibi Leonardo Dicaprio Hayallerin Peşinde filmindeki canlandırdığı Frank karakteri ile başarılı bir performans sergilemiştir.Kate Winslet: Titanik filminin güzel kadını Kate Winslet bu filmde April karakterini canlandırarak izleyicilerden yüksek oranda puan toplamayı başarmıştır.Michael Shannon: Çeşitli yüksek bütçeli filmlerde tecrübesini kanıtlayan Michael Shannon bu filmde psikolojisi bozuk olan John Giving karakterine bürünmeyi gerçekten başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.Hayallerin Peşinde İmdb Puanı Ve Harcanan BütçeŞu an İmdb üzerinde 7,6 puanı olan Hayallerin Peşinde filmine çekim için tam tamına 35.000.000 milyon dolar değerinde ücret harcanmıştır. Gerçekten 1950 yıllarını çok güzel bir şekilde yansıtan Hayallerin Peşinde filmini kesinlikle izlemelisiniz. Bu filmi İzlemek için tek yapmanız gereken şey tarayıcınıza hayallerin peşinde hd izle diye aratmanız yeterli olacaktır. Dram türünde en başarılı filmlerden biridir Hayallerin Peşinde.
 • 119
 • IMDb 7.6
 • 1.297
 • 0
12
full hd film izle Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler iletişim için filmrek24@gmail.com
buy instagram saves