Yerli Film İzle
Yol Arkadaşım 2 ( 2018 ) Full Hd İzle
Tüm Bilgiler
Yol Arkadaşım 2 ( 2018 ) Full Hd İzle Komedi Filmleri, Yerli Film İzle 
Türkçe Dublaj
Yol arkadaşım 2 izle, komedi kaldığı yerden devam ediyor. Kahkahası bol keyif verici bir bölüm daha sizlerle. Yol arkadaşım 2 donmadan izle, Onur ve Şeref yine bu sefer başarılı işler yapıp her kesin gönlüne girer.Yolda kesişen bu arkadaşlık aralarında sakarlığın bol olacağı güzel olaylarıda yanında getirecektir.Yol arkadaşım 2 tek part izle müzik işine giren bu ikili bu alanda da şeref yüzüne pekde başarılı olamaz. Eski işine geri dönmeyi düşünen onur ise önüne gelen son şansı da değerlendirerek şerefinde baskısı ile turneye çıkarlar. Yapacakları bu turne yolculuğunda ise yine başlarına gelmeyen kalmayacaktır.Komedi dolu bu film izlemeye değer en keyifli filmlerden birisidir. Yerli komedi filmi izle, yol arkadaşım filmi ve 2018 ekim ayında vizyona giren Yol Arkadaşım 2 filmi izle yerli filmler arasında epeyce adından söz ettirmiştir.Yol arkadaşım 2 hd izle, Yol arkadaşım 2 donmadan izle, Yol arkadaşım 2 full izle, Yol arkadaşım 2 1080 p izle, Yol arkadaşım 2 filmi fragmanı, Yol arkadaşım 2 filmi konusu seçeneklerini web sayfamızda bulabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 414
 • 0
Hüddam 2 Yerli Korku Filmi İzle
Tüm Bilgiler
Hüddam 2 Yerli Korku Filmi İzle Yerli Film İzle, Yerli Korku Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hüddam 2 filmi izle, yerli korku filmlerinde oldukça başarılı ve devam filmleri olan usta yönetmen Utku Uçar’dan muhteşem bir film daha. Hüddam 2 filmi hd izle, devam filmlerinden olan hüddam filmi hatırlayacak olursak korkudan çok Kuran’ın ilmini ve sırrını gösteren bir film olduğu için ilgi çeken korku filmlerinden birisi olmuştur. Hüddam 2 yerli korku filmi izle, bu filmin konusu ise diğer bölümden çok çok daha farklı olduğunu göreceksiniz. Zihinsel ve bedensel engelli bir kızın akrabası tarafından tecavüze uğraması ile korkulan olaylar baş gösterecektir. Fatma bu olayın ardından hamile kalarak doğacak olan bebeğin sahipli olması olayların gidişatını değiştirecektir. Yerli korku filmi izle bu kategoride emin olun en etkili filmler Türk yönetmenlerden çıkmıştır. Cinli film izle, psijik olayların konu alınması ile oldukça etkileyici gizem dolu sahneler olmaktadır. Hüddam 2 filmi tek part izle, hemen hemen bir çok filmde gördüğümüz hoca karakteri Yavuz Çetin ( Yusuf Hoca ) bu film’de de karşımıza çıkacaktır.Hüddam 2 Filmi KonusuHüddam 2 filmi konusu, doğuştan engelli olarak dünyaya gelen Fatma bir gün akrabası daha doğrusu öz yeğeni tarafından tecavüze uğrar. Fakat hiçbir zaman mazlumun ahı kimsede kalmaz ve kalmamıştır. Hamile kalan Fatma ve ailesinin doğacak bebeği istememesi engelli olan bu kızın hayatını darma dağın edecektir. Dünyaya gelen bu bebek özel bir ritüel ile ( Hüddam Daveti ) doğumu gerçekleşir. Bu şekilde doğması onun sahipli olduğunun bir işaretidir. Bunun yansıra annesine yapılan tüm zalimliklerinden öcünü alacak tek kişi olacaktır.Yerli Korku ( Cinli ) Filmi İzleYerli korku filmi izle, en güncel ve hd kalitede yerli korku filmleri artık bu sayfada yer alacaktır. Sizler için 2019 yılı ve daha sonrası için Full Hd Film İzle kalitesi ile en sevilen filmleri size sunmaktan mutluluk duyarız. Cinli film izle, türk yönetmenlerin genelde konu edindiği cin filmleri yerli korku kategorisinde bizleri oldukça ileri bir boyuta götürmüştür. Hemen hemen dünya da en etkileyici ve korku dolu sahnelerin yer aldığı yerli ve yabancı korku filmlerinde göz dolduran olmuşuzdur. Yerli korku filmleri hatta bu zamana kadar yapılan en iyi korku filmleri serisi Türk yapımı olduğunu bilmenizi isteriz. FullHdFilmİzle24 ailesi olarak siz değerli takipçilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 4.7
 • 232
 • 0
Siccin 5 Yerli Korku Filmi İzle
Tüm Bilgiler
Siccin 5 Yerli Korku Filmi İzle Yerli Film İzle, Yerli Korku Filmleri 
Türkçe Dublaj
Siccin 5 yerli korku filmi izle, geçmişin laneti gün yüzüne tekrar çıkacaktır.Siccin 5 full hd izle, geçmişte ıssız bir köyde gerçekleştirilen bir ayin'de davet edilen kötü ruhani varlıklar tekrar musallat olarak bir aileye yaşanılacak en büyük kötülüğü yaşatacaktır.Siccin 5 tek part izle, nevşehirde eski bir evde ailesiyle birlikte yaşayan Hale bir gece çok kötü bir kabus görür. Bu kabusun ardından hayatı tamamen değişecektir.Siccin 5 izle, kabusunda ufak yaşta kaybolan babası onu dedesinden kalma bir eve gelmesini ister. Bu olayın ardından tamamen karalıkta hapis kalan Hale merakla bu eve gidip bu sırrı öğrenmeye çalışacaktır. Siccin 5 donmadan izle, gideceği bu ev Hale daha dünyaya gelmeden önce kötülüklerle dolu bir ayinin geçleştiği ve şeytani varlıkların çağrıldığı eski bir evdir.Siccin 4 full hd izle, siccin serisinin 5 ci bölümünde korku dolu anlar devam ediyor.Yerli korku filmleri kategorisinde oldukça iddialı yapıtlardan biri olan Siccin 5 filmi oldukça etkileyici ve ürpertici sahneler ile doludur.Siccin 5 Full İzleSiccin 5 full izle, karanlıklarla dolu bir köyde geçmişte çağrılanlar geri dönmeyecektir.Bu olay daha bir birlerini yeni tanımaya başlayan bir çiftin hayatını alt üst eder.Siccin 5 filmi konusu daha önce yaşanılmış olaylardan örnek alınarak usta yönetmen Alper Mestçi'nin baş yapıtlarından biri olmuştur.Siccin 5 filmi imdb puanı olarak da 7.1 gibi yüksek bir puana da sahiptir.Siccin 5 filmi ve siccin serisi izle, yerli korku film kategorisinde çok yakında sizleri etkileyecek en güzel filmleri bulabileceksiniz. Deccal 2 full hd izle, dilerseniz bu filmi hd kalitede sayfamızda izleyebilirsiniz.Yerli Korku Filmi İzleYerli korku filmleri, Hasan Karacadağ ve Alper Mestçi gibi ünlü kokrku yazarları ve yönetmenlerimizin yaptığı ve sinemaya aktardığı bu filmler oldukça ilgi çekerek büyük bir seyirci kitlesine sahip olmuştur. Cinli korku filmi izle Türk yapımı bu filmler geçmişte yaşanılan olayları genelde konu alan filmler olmuştur.Yerli kokru filmi izle, dilerseniz sizler için açtığımız kategoride dilediğiniz kokru filmlerini yerli ve yabancı film olarak izleme keyfine kavuşabilirsiniz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 138
 • 0
Deccal 2 Yerli Korku Filmi İzle
Tüm Bilgiler
Deccal 2 Yerli Korku Filmi İzle Yerli Film İzle, Yerli Korku Filmleri 
Türkçe Dublaj
Deccal 2 yerli korku filmi izle, cinler ve şeytanlarla dolu korku gerilim filmine hazır olun. Deccal 2 full hd izle, yerli kokru filminin devam serisi olan deccal filmi full hd izle deccal 2 olarak karşımıza çıkıyor.İlk bölümde hatırlarsanız deccal dünyaya gelir.Bu bölümde ise sahipli olarak doğan bu bebek Deccal olarak dünya'da yaşamaya başlayacaktır.Deccal 2 tek part izle, yeni doğan bu bebek her 7 ay da 7 yaş kadar büyür ve her büyüdüğünde güçleri daha fazla yerine gelecektir.İslam alimleri ve Hristiyan alimlerinin tek amcı bu bebeği yani Deccali öldürmektir. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır.Cinli kokru filmi izle, yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği bu film oldukça etkileyici ve ürpertici sahneler ile göz doldurur. Deccal filmi izle, yerli kokru filminin bu serisinde dünyaya gelmiş olan bir bebek tüm din adamlarına kokru salmıştır. Bir araya gelen farklı mezhep'deki din adamları bu bebeğin daha fazla güçlenmeden öldürmeye çalışacaklardır.Yerli Kokru Filmi İzleYerli kokru filmi izle, cinli kokru filmlerinde neredeyse dünyanın en iyi korku filmlerinin mimarı türk yapımlarıdır. Cinli korku filmleri Hasan Karacadağ ve Özgür Bakar gibi ünlü yönetmenlerin başarılı yapıtları olan Deccal 1 filmi ve Deccal 2 Filmi izle bunun yanı sıra Dabbe film serisi de kokrku severlerin merakla beklediği filmler arasında yer almıştır. En iyi yerli kokru filmleri sizlere fikir sunacak izlemeye değer en iyi 10 yerli korku film kategorisini sayfamızda bulabilirsiniz.
 • 2017
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.2
 • 130
 • 0
Yerli Komedi Hep Yek 3 Sansürsüz İzle
Tüm Bilgiler
Yerli Komedi Hep Yek 3 Sansürsüz İzle Komedi Filmleri, Yerli Film İzle 
Türkçe Dublaj
Yerli komedi hep yek 3 sansürsüz izle, komedi alanında oldukça yüksek bir izleyici kitlesine sahip olan hep yek 3 devam filmi sizleri tekrar kahkahaya boğacaktır. Bu zamana kadar komedi filmlerinde oldukça yüksek gişe ve hasılat yapan yerli komedi filmleri içinde bu filmi’de görebiliriz. Hep yek 3 sansürsüz izle, argo kelimelerin sıkça duyulduğu bu film aynı zamanda 2 arkadaşın başından geçen maceraları ele alacaktır. Yerli komedi filmleri neredeyse Türklerin en iyi yapabildikleri filmlerden birisi olmuştur. Recep İvedik Film serisi, Çakallarla Dans film serisi gibi oldukça yoğun izleyici kitlesine sahip filmlerim izinde var olduğunu bilmekteyiz. 2019 yılı başlarında vizyona giren hep yek 3 komedi filmi izle serisinin ardından yakın bir zaman da Çakallarla dans 6 hd izle ve Recep İvedik 6 hd izle filmleri’de yakında vizyona girecek olan yerli komedi filmlerindendir. Hep Yek 3 hd izle, macera ve komedi dolu bu film diğer hep yek 1 ve hep yek 2 serisinde olduğu gibi aksiyon ve komedinin bir birine harmanlamış bir konusu olduğunu göreceksiniz. En iyi yerli film izle top 10 listemizi görmek için linke tıklayın.Yerli Komedi Filmleri2019 yılı başları ile yerli komedi filmleri vizyona girmeye başlamıştır. İlk film olan Organize İşler Sazan Sarmalı filmi izle, filminin ardından sinemalara aktarılan bir diğer komedi filmi’de Hep Yek 3 İzle filmi olmuştur. Bu yıl bizleri sinemalara bağlayacak çok güzel yerli yapım filmlerin olacağını da söyleyebiliriz. Devamı gelmeyecek diye düşündüğümüz ve sinemalarda oldukça yüksek hasılat ve seyirci kitlesi kazanan bir başka filmlerimizi de göreceksiniz. Herkesin merakla beklediği Recep İvedik 6 Filmi olacaktır. Şubatta vizyona girmesi beklenen film gecikmeli olarak şu an herhangi bir tarih belirtilmese de büyük bir ihtimal mart ayında vizyona gireceği söylenmektedir. Aynı zamanda Çakallarla Dans  6 filmi izle, çakallarla dans 5 filmi yönetmeninin bu filmin devam serisinin olacağını bildirmesi üzerine hayranlarını yeni bir merak sardı. Çakallarla Dans 6 filmi ne zaman vizyona girecek. Bu filmin şu an için kesin bir tarihi olmasa da 2019 yılı içerisinde vizyona gireceğinin bir söylentisi olduğunu söyleyebiliriz. Yerli komedi filmleri 2019 izle, bir çok filmin sinemaya aktarılacağı bu yıl güncel hayatın dışında moral bulacağımız aktivitelerinde olacağı bizleri sevindirmektedir.Hep Yek 3 Filmi Konusu   Hep yek 3 filmi tek part izle, Altan ve Gürkan’ın başından geçecek oldukça komik, eğlenceli bir film konusu olduğunu söyleyebiliriz. Hep yek 2 filminde yer alan Gürkan Uygur yani Cevat bu bölümde oynamayacaktır. Oldukça zengin ve tiyatro sanatçılarının yer aldığı kadroya sahip bu film eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Hapiste olan Cevat’ı kaçırmaya çalışan ikili sakarlıkları yüzünden ölmesini...
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 2.185
 • 5
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.