Yerli Korku Filmleri
Hüddam 2 Yerli Korku Filmi İzle
Tüm Bilgiler
Hüddam 2 Yerli Korku Filmi İzle Yerli Film İzle, Yerli Korku Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hüddam 2 filmi izle, yerli korku filmlerinde oldukça başarılı ve devam filmleri olan usta yönetmen Utku Uçar’dan muhteşem bir film daha. Hüddam 2 filmi hd izle, devam filmlerinden olan hüddam filmi hatırlayacak olursak korkudan çok Kuran’ın ilmini ve sırrını gösteren bir film olduğu için ilgi çeken korku filmlerinden birisi olmuştur. Hüddam 2 yerli korku filmi izle, bu filmin konusu ise diğer bölümden çok çok daha farklı olduğunu göreceksiniz. Zihinsel ve bedensel engelli bir kızın akrabası tarafından tecavüze uğraması ile korkulan olaylar baş gösterecektir. Fatma bu olayın ardından hamile kalarak doğacak olan bebeğin sahipli olması olayların gidişatını değiştirecektir. Yerli korku filmi izle bu kategoride emin olun en etkili filmler Türk yönetmenlerden çıkmıştır. Cinli film izle, psijik olayların konu alınması ile oldukça etkileyici gizem dolu sahneler olmaktadır. Hüddam 2 filmi tek part izle, hemen hemen bir çok filmde gördüğümüz hoca karakteri Yavuz Çetin ( Yusuf Hoca ) bu film’de de karşımıza çıkacaktır.Hüddam 2 Filmi KonusuHüddam 2 filmi konusu, doğuştan engelli olarak dünyaya gelen Fatma bir gün akrabası daha doğrusu öz yeğeni tarafından tecavüze uğrar. Fakat hiçbir zaman mazlumun ahı kimsede kalmaz ve kalmamıştır. Hamile kalan Fatma ve ailesinin doğacak bebeği istememesi engelli olan bu kızın hayatını darma dağın edecektir. Dünyaya gelen bu bebek özel bir ritüel ile ( Hüddam Daveti ) doğumu gerçekleşir. Bu şekilde doğması onun sahipli olduğunun bir işaretidir. Bunun yansıra annesine yapılan tüm zalimliklerinden öcünü alacak tek kişi olacaktır.Yerli Korku ( Cinli ) Filmi İzleYerli korku filmi izle, en güncel ve hd kalitede yerli korku filmleri artık bu sayfada yer alacaktır. Sizler için 2019 yılı ve daha sonrası için Full Hd Film İzle kalitesi ile en sevilen filmleri size sunmaktan mutluluk duyarız. Cinli film izle, türk yönetmenlerin genelde konu edindiği cin filmleri yerli korku kategorisinde bizleri oldukça ileri bir boyuta götürmüştür. Hemen hemen dünya da en etkileyici ve korku dolu sahnelerin yer aldığı yerli ve yabancı korku filmlerinde göz dolduran olmuşuzdur. Yerli korku filmleri hatta bu zamana kadar yapılan en iyi korku filmleri serisi Türk yapımı olduğunu bilmenizi isteriz. FullHdFilmİzle24 ailesi olarak siz değerli takipçilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 4.7
 • 1.854
 • 3
Siccin 5 Yerli Korku Filmi İzle
Tüm Bilgiler
Siccin 5 Yerli Korku Filmi İzle Yerli Film İzle, Yerli Korku Filmleri 
Türkçe Dublaj
Siccin 5 yerli korku filmi izle, geçmişin laneti gün yüzüne tekrar çıkacaktır.Siccin 5 full hd izle, geçmişte ıssız bir köyde gerçekleştirilen bir ayin'de davet edilen kötü ruhani varlıklar tekrar musallat olarak bir aileye yaşanılacak en büyük kötülüğü yaşatacaktır.Siccin 5 tek part izle, nevşehirde eski bir evde ailesiyle birlikte yaşayan Hale bir gece çok kötü bir kabus görür. Bu kabusun ardından hayatı tamamen değişecektir.Siccin 5 izle, kabusunda ufak yaşta kaybolan babası onu dedesinden kalma bir eve gelmesini ister. Bu olayın ardından tamamen karalıkta hapis kalan Hale merakla bu eve gidip bu sırrı öğrenmeye çalışacaktır. Siccin 5 donmadan izle, gideceği bu ev Hale daha dünyaya gelmeden önce kötülüklerle dolu bir ayinin geçleştiği ve şeytani varlıkların çağrıldığı eski bir evdir.Siccin 4 full hd izle, siccin serisinin 5 ci bölümünde korku dolu anlar devam ediyor.Yerli korku filmleri kategorisinde oldukça iddialı yapıtlardan biri olan Siccin 5 filmi oldukça etkileyici ve ürpertici sahneler ile doludur.Siccin 5 Full İzleSiccin 5 full izle, karanlıklarla dolu bir köyde geçmişte çağrılanlar geri dönmeyecektir.Bu olay daha bir birlerini yeni tanımaya başlayan bir çiftin hayatını alt üst eder.Siccin 5 filmi konusu daha önce yaşanılmış olaylardan örnek alınarak usta yönetmen Alper Mestçi'nin baş yapıtlarından biri olmuştur.Siccin 5 filmi imdb puanı olarak da 7.1 gibi yüksek bir puana da sahiptir.Siccin 5 filmi ve siccin serisi izle, yerli korku film kategorisinde çok yakında sizleri etkileyecek en güzel filmleri bulabileceksiniz. Deccal 2 full hd izle, dilerseniz bu filmi hd kalitede sayfamızda izleyebilirsiniz.Yerli Korku Filmi İzleYerli korku filmleri, Hasan Karacadağ ve Alper Mestçi gibi ünlü kokrku yazarları ve yönetmenlerimizin yaptığı ve sinemaya aktardığı bu filmler oldukça ilgi çekerek büyük bir seyirci kitlesine sahip olmuştur. Cinli korku filmi izle Türk yapımı bu filmler geçmişte yaşanılan olayları genelde konu alan filmler olmuştur.Yerli kokru filmi izle, dilerseniz sizler için açtığımız kategoride dilediğiniz kokru filmlerini yerli ve yabancı film olarak izleme keyfine kavuşabilirsiniz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 650
 • 0
Deccal 2 Yerli Korku Filmi İzle
Tüm Bilgiler
Deccal 2 Yerli Korku Filmi İzle Yerli Film İzle, Yerli Korku Filmleri 
Türkçe Dublaj
Deccal 2 yerli korku filmi izle, cinler ve şeytanlarla dolu korku gerilim filmine hazır olun. Deccal 2 full hd izle, yerli kokru filminin devam serisi olan deccal filmi full hd izle deccal 2 olarak karşımıza çıkıyor.İlk bölümde hatırlarsanız deccal dünyaya gelir.Bu bölümde ise sahipli olarak doğan bu bebek Deccal olarak dünya'da yaşamaya başlayacaktır.Deccal 2 tek part izle, yeni doğan bu bebek her 7 ay da 7 yaş kadar büyür ve her büyüdüğünde güçleri daha fazla yerine gelecektir.İslam alimleri ve Hristiyan alimlerinin tek amcı bu bebeği yani Deccali öldürmektir. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır.Cinli kokru filmi izle, yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği bu film oldukça etkileyici ve ürpertici sahneler ile göz doldurur. Deccal filmi izle, yerli kokru filminin bu serisinde dünyaya gelmiş olan bir bebek tüm din adamlarına kokru salmıştır. Bir araya gelen farklı mezhep'deki din adamları bu bebeğin daha fazla güçlenmeden öldürmeye çalışacaklardır.Yerli Kokru Filmi İzleYerli kokru filmi izle, cinli kokru filmlerinde neredeyse dünyanın en iyi korku filmlerinin mimarı türk yapımlarıdır. Cinli korku filmleri Hasan Karacadağ ve Özgür Bakar gibi ünlü yönetmenlerin başarılı yapıtları olan Deccal 1 filmi ve Deccal 2 Filmi izle bunun yanı sıra Dabbe film serisi de kokrku severlerin merakla beklediği filmler arasında yer almıştır. En iyi yerli kokru filmleri sizlere fikir sunacak izlemeye değer en iyi 10 yerli korku film kategorisini sayfamızda bulabilirsiniz.
 • 2017
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.2
 • 634
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.